Typy na dziś – Singiel: Young Boys – Luzern

Typy na dziś

Singla na sobotę 6. dzień października zagramy w szwajcarskiej Super League, w której rozegrane dziś zostaną dwa spotkania. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Young Boys pokonają na własnym stadionie Lucernę różnicą przynajmniej dwóch goli. Ekipa z Berna jest liderem rozgrywek, zdobywając w dziewięciu kolejkach komplet 27 punktów z bilansem bramkowym 32:6. Young Boys są hegemonem w tej lidze i nic nie wskazuje na to, aby ktokolwiek mógł ich zatrzymać.

Lucerna plasuje się na trzecim miejscu od końca i na cztery mecze wyjazdowe przegrała trzy razy.

Pięć ostatnich meczów z Lucerną na tym stadionie wygrała ekipa gospodarzy, a w trzech z nich pokrywany był handicap 0:1. Liczymy dziś na wysokie zwycięstwo drużyny z Berna i pokrycie przez nich handicapu 0:1.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Young Boys – Luzern, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 1.83.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Piątek 24.01.
https://youtu.be/PZ2hcQxd0ws
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E24. https://open.spotify.com/episode/2L89yNRfu4RXzblJlpCOdf?si=10zZut2DT4Cq8fe13h6Wrw #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E24. Zapraszamy do wysłuchania. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e4a7538e-1ac6-4c19-9b1c-c24ad4266fce

Load More…