Typy na dziś – Singiel: Young Boys – Luzern

Singla na sobotę 6. dzień października zagramy w szwajcarskiej Super League, w której rozegrane dziś zostaną dwa spotkania. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Young Boys pokonają na własnym stadionie Lucernę różnicą przynajmniej dwóch goli. Ekipa z Berna jest liderem rozgrywek, zdobywając w dziewięciu kolejkach komplet 27 punktów z bilansem bramkowym 32:6. Young Boys są hegemonem w tej lidze i nic nie wskazuje na to, aby ktokolwiek mógł ich zatrzymać.

Lucerna plasuje się na trzecim miejscu od końca i na cztery mecze wyjazdowe przegrała trzy razy.

Pięć ostatnich meczów z Lucerną na tym stadionie wygrała ekipa gospodarzy, a w trzech z nich pokrywany był handicap 0:1. Liczymy dziś na wysokie zwycięstwo drużyny z Berna i pokrycie przez nich handicapu 0:1.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Young Boys – Luzern, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 1.83.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB