Typy na dziś: Dubel na środę 10.01.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na środę 10.01.
Oceń

Niestety w środę znów bukmacherzy raczą nas pucharami, a my niechętnie je gramy, bo wiadomo, że kto gra puchary ten je suchary…


Jednak my jak zawsze coś tak znajdziemy i to przeważnie ładnie się sprawdza, bo wczoraj znów Dubel na plus!

Dziś zagramy w Dublu dwa overy 2.5.

Po pierwsze liczymy na więcej niż dwa gole w starciu Chelsea z Arsenalem w Pucharze Ligi. Derbowe mecze w lidze między tymi ekipami przeważnie obfitują w bramki. Dziś mamy puchar i na pewno na boisku zobaczymy zmienników. Mimo to liczymy, że na Stamford Bridge dziś będzie działo się sporo i kibice zobaczą przynajmniej trzy gole.

Dubla uzupełniamy typem na over 2.5 gola w rewanżowym meczu Pucharu Króla. Pierwsze spotkanie Real wygrał 3:0 i dziś musi postawić kropkę na i. Liczymy tu przynajmniej trzy gole, co wcale nie musi oznaczać, że Real wygra znów do zera.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.27, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Typy na rzuty rożne: Alkmaar – Vitesse https://t.co/ksYZ6IFkH5 #picks

Dubel na wtorek 22.01. z kursem 2.22. https://t.co/wzdHogP7wZ #picks

Load More…