Typy na dziś: Dubel na środę 10.07. z kursem 2.72.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na środę 10. dzień lipca wybraliśmy z Pucharu Narodów Afryki oraz z eliminacji do Ligi Mistrzów. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.72. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Senegal zdobędzie przynajmniej dwie bramki w ćwierćfinale rozgrywek o miano najlepszej reprezentacji w Afryce. W poprzedniej rundzie Senegal skromnie pokonał Ugandę 1:0, a ich dzisiejszy rywal, czyli reprezentacja Beninu po rzutach karnych wyeliminowała Maroko. Więcej jakości w ofensywie mają gracze Senegalu, dlatego typujemy, że dziś zdobędą przynajmniej dwa gole.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że w meczu Ferencvarosu Budapeszt z Łudogorcem Razgrad zobaczymy przynajmniej dwie bramki. Łudogorec ma za sobą mecz o Superpuchar Bułgarii, który wygrał 2:0. Gospodarze natomiast nie rozegrali jeszcze żadnego, oficjalnego meczu. Nie zdziwimy się, jeśli ekipa z Bułgarii sama pokryje typ na over 1.5 gola w tym spotkaniu.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.72.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama