Typy na dziś: Dubel na środę 16.10. z kursem 2.31

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na czwartek 16. dzień października wybraliśmy z NFL i NHL. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.31. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Kansas City Chiefs pokonają na wyjeździe Denver Broncos w Thursday Night Football. Goście doznali ostatnio dwóch porażek z rzędu, głównie przez kontuzje graczy z defensywy. Do tego grali naprawdę z dobrymi zespołami, czego nie można powiedzieć o ekipie z Kolorado. Broncos mają bilans 2-4 i w tym sezonie nie zachwycają. Sądzimy, że trener Chiefs Andy Reid na tyle przygotuje zespół, że nie dopuści do trzeciej porażki z rzędu.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Calgary Flames pokonają u siebie Detroit Red Wings. Dla gości będzie to drugie spotkanie wyjazdowe w Kanadzie, gdyż dwa dni temu przegrali z Vancouver. Uważamy, że świetnie grający na swoim lodowisku Flames wykorzystają atut własnej areny i pokonają Red Wings, czy to w regulaminowym czasie gry, czy też po dogrywce/karnych.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.31.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama