Typy na dziś: Dubel na środę 5.06. z kursem 2.92.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na środę 5. dzień czerwca wybraliśmy z Ligi Narodów oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.92. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Portugalia zdobędzie przynajmniej dwa gole w domowym starciu ze Szwajcarią w półfinale Ligi Narodów. Do kadry gospodarzy wraca po dłuższej przerwie Cristiano Ronaldo i to jest zła wiadomość dla bramkarza rywali. Gwiazdor Juventusu z pewnością będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony, po tym jak na kilka miesięcy odpuścił sobie granie w reprezentacji. Naszym zdaniem CR7 poprowadzi dziś Portugalię do wygranej, a jego drużyna zdobędzie conajmniej dwa gole.

W drugim meczu Dubla stawiamy na przynajmniej osiem runów w starciu Milwaukee Brewers z Miami Marlins. Gospodarze mają jedną z lepszych ofensyw w całej National League i dziś otrzymują na tacy, drużynę, która jest w przebudowie. Nie dajemy szadnych szans Miami i uważamy, że sami Brewers będą w stanie pokryć linię 7.5 runów.” To napisaliśmy wczoraj i jak to czasam bywa było odwrotnie. To Miami samo pokryło linię, wygrywając 16-0.  Dla nas ważne, że linia została pokryta, kupon wygrany i pieniądze w kieszeni. Dziś znów gramy na over 7.5 runów i znów liczymy na sukces.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.92.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB