Singiel na dziś: Golden State Warriors – Toronto Raptors

Typy do Singla na środę 5. dzień czerwca wybraliśmy z finałów NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Rywalizacja o miano najlepszej drużyny na świecie przenosi się do Oakland, gdzie w Oralce Arena zagrają Golden State Warriors z Toronto Raptors. Seria best of seven jest wyrównana na 1:1.

Zgodnie z naszymi przewidywaniami drugie starcie padło łupem obrońców tytułu, którzy znaleźli sposób na zatrzymanie Pascala Siakama. Kameruńczyk wrócił do normalnej dyspozycji, czyli kilkunastu punktów w meczu i tego samego spodziewamy w dzisiejszym starciu.

W barwach GSW niepewny jest występ  Klaya Thompsona, który naciągnął sobie mięsień uda. Za to na pewno nie zagra Kevin Durant, który jeszcze nie wyleczył się po urazie kostki.

Naszym zdaniem Warriors dziś wygrają przynajmniej trzema punktami. Po pierwsze bardzo ciężko drużynom przyjezdnym  gra się w Oracle Arena. Po drugie Raptors mają za mało opcji w ataku. A po trzecie Steph Curry na własynych „klepkach” trafia z dystansu nawet z trybun.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

NBA: Jaki zakład postawić?

W związku z powyższym stawiamy, że GSW wygrają z Raptors i pokryją handicap -2.5 pkt.

Golden State Warriors – Toronto Raptors, typ 1 (-2.5), kurs: 1.63. 

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB