Typy na dziś: Dubel na wtorek 15.10. z kursem 2.59

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na wtorek 15. dzień października wybraliśmy z eliminacji do Euro. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.59. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Finlandia pokona u siebie Armenię w spotkaniu, którego stawką jest drugie miejsce w grupie. Przed tym spotkaniem na tej pozycji są Finowie, ale mają tylko dwa punkty przewagi nad Armenią. Uważamy, że w tym przypadku atut własnego boiska będzie kluczowy i Finlandia zgarnie trzy punkty, które przybliżą ją do Euro. W pozostałych dwóch meczach Finowie mają na horyzoncie mecz z Liechtensteinem, więc teoretycznie dzisiejsza wygrana może im dać awans.

W drugim meczu Dubla stawiamy na poniżej 2.5 gola w pojedynku Rumunii z Norwegią. Obie drużyny liczą na dzisiejszą porażkę Szwecji z Hiszpanią, która na nowo otworzy walkę o drugie miejsce w grupie. Ewentualna wygrana Rumunów sprawi, że przy wspomnianej wyżej porażce Szwecji, to oni awansują na 2. pozycję. Jeśli jednak Norwegia dziś wygra, to zrówna się punktami z Rumunami. Dlatego …spodziewamy się remisu i niewielu bramek.  Stawka tego meczu jest spora i liczymy na defensywne spotkanie i mniej niż trzy gole.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.59.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Reklama

Typy na rzuty rożne: Hoffenheim – Bayern https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hoffenheim-bayern-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lorient – Lyon https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lorient-lyon/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Strasbourg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-strasbourg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…