Typy na dziś: Dubel na wtorek 8.10. z kursem 2.40

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na wtorek 7. dzień października wybraliśmy z NBA Preseason oraz z NHL. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.40. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Houston Rockets pokonają Toronto Raptors różnicą przynajmniej dwóch punktów. Mecz rozpocznie się w samo południe polskiego czasu, dlatego, że spotkanie zostanie rozegrane w Japonii. Liczymy, że ekipa z Teksasu z James’em Hardenem oraz Russelem Westbrookiem pokaże się z dobrej strony w pokazowym widowisku i pokona Toronto.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Pittsburgh Penguins pokonają u siebie Winnipeg Jets czy to w regulaminowym czasie gry, czy też po dogrywce lub karnych. U siebie Pingwiny są zawsze bardzo mocne. W pierwszym meczu sezonu na własnej tafli rozbili Columbus 7-2. Liczymy, że dziś znów ekipa z zachodniej Pennsylwanii okaże się lepsza.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.40.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-sobote-30/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sheffield United – Chelsea – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sheffield-united-chelsea-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama