Singiel na dziś: Philadelphia Flyers – New Jersey Devils

Typy na dziś

Typy do Singla na środę 9. dzień października wybraliśmy z NHL, czyli najlepszej hokejowej ligi świata. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Z piłki nożnej nadal nie ma nic do grania, więc wybierzemy się do Filadelfii. W na południu tego pięknego miasta rozegrany zostanie premierowy mecz we własnej hali hokeistów Philadelphia Flyers.

Flyers otworzyli sezon wygraną nad Chicago, ale tamto spotkanie rozegrano w Pradze. Dziś pomarańczowo-czarni zadebiutują przed własną widownią w Wells Fargo Center.

Ekipa z Philly ma w tym sezonie nowego trenera, którym został Kanadyjczyk Alain Vigneault. Wszyscy liczą, że poprowadzi on drużynę do Playoffs. Wiele zależeć będzie także od postawy młodziutkiego bramkarza Cartera Harta, który w pierwszym meczu pokazał się z bardzo dobrej strony.

Tzw. home opener ma swój specyficzny klimat. Uroczysta prezentacja, świetna multimedialna oprawa i wielkie emocje. Czy New Jersey Devils będą w stanie popsuć święto w Filadelfii? Naszym zdaniem nie, dlatego stawiamy na zwycięstwo gospodarzy.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Philadelphia Flyers – New Jersey Devils, typ:  1 OT, kurs: 1.75.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Poniedziałek 17.02.
https://youtu.be/ffwUlDbPUXI
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙Podcast #kasujemy S01.E48. w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/5wX5mm2Z1BQxQBf3qWwjRl?si=uiIMZ2XGRA6GN99WPrB-aw

Podcast #kasujemy S01.E48. w Apple Podcasty https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=5af2b62a-a09e-4eb0-9ee6-4c599f612434

Load More…