Singiel na dziś: Tampa Bay Rays – Houston Astros

Typy na dziś

Typy do Singla na wtorek 8. dzień października wybraliśmy z MLB, czyli najlepszej bejsbolowej ligi świata. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Z piłki nożnej nie ma dziś ponownie kompletnie nic do grania, więc wybierzemy się znów na Florydę. W Tampie rozegrany zostanie czwarty mecz Playoffs między Rays a Houston Astros. W serii do trzech wygranych (best of five) prowadzą gracze z Teksasu 2:1.

Dziś miotaczem w ekipie z Houston będzie Justin Verlander, a to oznacza poważne kłopoty dla pałkarzy z Tampy. Wystawienie na czwarty mecz akurat jego oznacza tylko jedno: Astros dziś chcą zamknąć serię i wracać do domu, aby przygotować się do potyczki z Yankees w ALCS.

Dodając do tego świetną ofensywę drużyny z Teksasu liczymy na ich przekonujące zwycięstwo i pokrycie handicapu -2.5 runa.

Założenie jest następujące: Verlander nie da graczom z Tampy więcej niż 1-2 runy. Z drugiej strony liczymy, że pałkarze Astros nie będą mieli problemów z trafieniem w piłki, które po drugiej stronie będzie narzucał przeciętny pitcher Diego Castillo.

Jest to trochę ryzykowny typ, ale naszym zdaniem warto spróbować.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Tampa Bay Rays – Houston Astros, typ:  2 (-2.5), kurs: 2.06.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Norrkoping – Hammarby – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/norrkoping-hammarby-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-srode-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…