Typy na dziś: Dubel na wtorek 9.10.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na wtorek w 9. dzień października wybraliśmy z rozgrywek z NHL oraz 2. ligi rumuńskiej. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.02. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy dodatni handicap +1 na Flyers w domowym starciu z Rekinami z San Jose. Dla ekipy z Philly będzie to inauguracja sezonu we własnej hali. Flyers przystąpią do tego spotkania bardziej wypoczęci, bo mieli jeden dzień przerwy więcej. Sądzimy, że nowa maskotka Lotników, pomoże im w odniesieniu zwycięstwa.

W drugim meczu Dubla z braku jakiegokolwiek sensownego meczu piłkarskiego stawiamy, że Petrolul pokona u siebie Luceafarul Oradea, tak jak to robił cztery razy z rzędu.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB