Typy na dziś – Singiel: Carolina Hurricanes – Vancouver Canucks

Oceń

Singla na wtorek 9. dzień października zagramy w amerykańskiej lidze hokeja, czyli w NHL. Z punktu widzenia zakładów bukmacherskich mamy przed sobą dwa tygodnie ciężkiej orki, którą powoduje przerwa na mecze reprezentacji. Radzimy w tym okresie grać ostrożnie.

My dziś stawiamy na domowe zwycięstwo Carolina Hurricanes z Vancouver Canucks. Gospodarze zaczęli sezon od porażki, ale później wygrali dwa mecze z rzędu i co może ważniejsze, gra w ataku zaczęła dobrze funkcjonować.

Canucks przegrali ostatnio w Calgary, gdzie stracili aż siedem bramek! Co ważne dla naszego typu, to goście notują bilans 29-63 w ostatnich 92 wyjazdowych meczach. Widać, że ciężko im się gra w delegacjach, dlatego stawiamy na Hurricanes.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Carolina Hurricanes – Vancouver Canucks, typ: 1, kurs: 1.87.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB