Typy na dziś: FK Liepaja – Dynamo Mińsk

Typy do Singla na czwartek 11. dzień lipca wybraliśmy z eliminacji do Ligi Europy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Tak naprawdę dziś powinniśmy odpuścić dziś granie, bo poza eliminacjami do Ligi Europy niewiele jest do obstawiania w świecie piłki nożnej. Jak pokazały wtorkowe i wczorajsze spotkania w eliminacjach do LM, padają niespodziewane wyniki, pełno jest niespodzianek i niepotrzebnie tracimy pieniądze.

Jednak sprobujemy zmierzyć się tym trudnym wyzwaniem, choć w okrojonej formie.

Typujemy, że Dynamo Mińsk pokona na wyjeździe FK Liepaję. Uważamy, że poziom ligi białoruskiej jest nieznacznie wyższy niż rozgrywki na Łotwie. Poza tym Dynamo ma więcej doświadczenia w europejskich pucharach. W minionym sezonie dość pewnie przebrnęli dwie rundy eliminacji i w trzeciej pokonali nawet Zenit St. Petersburg 4:0, aby w rewanżu przegrać po dogrywce 1:8.

Naszym zdaniem Białorusini są dziś faworytem i z tej roli powinni wywiązać się wzorowo.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Dynamo Mińsk wygra dziś na Łotwie i zrobi pierwszy krok do awansu do kolejnej rundy.

FK Liepaja – Dynamo Mińsk, typ: 2, kurs: 2.17.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB