Typy na dziś: Dubel na czwartek 11.07. z kursem 2.63.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na czwartek 11. dzień lipca wybraliśmy z eliminacji do Ligi Europy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.63. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy dziś w Dublu dwa takie same rynki. Typujemy, że w meczach Aberdeen z Rovaniemi i Brondby z Interem Turku padną przynajmniej trzy bramki.

Faworytami tych spotkań są gospodarze i liczymy, że już w pierwszym meczu ustawią poprzeczkę na tyle wysoko, aby w rewanżu tylko dopełnić formalności.

Ciężko jest wybrać coś sensownego na dzisiaj, ale jutro już powinno być lepiej, bo wraca MLB.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.63.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Dołącz do nas na FB