Kupon na środę 10.07. z kursem 5.29.

Kupon na dziś

Kupon bukmacherski na środę 10. dzień lipca, którego łączny kurs wynosi 5.29. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkiej kasy wygranej od bukmachera.

Pierwsze dwa spotkania na kuponie gramy w Pucharze Narodów Afryki i stawiamy, że Senegal wygra z Beninem do zera.

Na drugiej pozycji stawiamy, że Odd zdobędzie przynajmniej dwie bramki w spotkaniu z Stabaek – to w norweskiej ekstraklasie.

Na koniec przenosimy się do Borysowa i stawiamy, że BATE zdobędzie przynajmniej jednego gola w 1. połowie w spotkaniu z Piastem Gliwice.

Good luck!

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy