Typy na dziś: Holandia K – Szwecja K

Typy do Singla na środę 3. dzień lipca wybraliśmy z kobiecego mundialu. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że w półfinale mistrzostw świata kobiet między Holandią a Szwecją każda z drużyn zdobędzie bramkę.

Wczoraj Amerykanki pewnie awansowały do wielkiego finału i dziś poznają rywalki. Naszym zdaniem trudno wytypować faworyta dzisiejszego półfinału, bo zarówno Holenderki jak i Szwedki mają swoje mocne strony.

Oczywiście więcej szumu przez pokonanie Niemek zrobiły wokół siebie Szwedki, które na tym mundialu przegrały tylko jedno spotkanie (z USA).

Tymczasem reprezentantki Holandii w drodze do tego półfinału pokonały groźne Włoszki, co naszym zdaniem również zasługuje na uwagę i docenienie.

Uważamy, że będzie to zacięte spotkanie, w którym obie drużyny przynajmniej raz trafią do bramki rywalek. Kto wie, może zobaczymy dogrywkę po jakimś bramkowym remisie?

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że w meczu Holenderek ze Szwedkami obie drużyny strzelą przynajmniej jedną bramkę.

Holandia K – Szwecja K, typ: BTS (obie strzelą), kurs: 1.83.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB