Typy na dziś: Dubel na środę 3.07. z kursem 2.49.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na środę 3. dzień lipca wybraliśmy z litewskiej ekstraklasy oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.49. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Suduva Mariampol pokona u siebie Żalgiris Kowno i umocni się na prowadzeniu w litewskiej A Lyga. W ostatnich czterech latach Suduva rozegrała z drużyną z Kowna dziewięć spotkań na własnym stadionie i wszystkie wygrała. Liczymy na kontynuację tej serii.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Washington Nationals pokonają Miami Marlins różnicą przynajmniej dwóch runów. Minionej nocy ekipa ze stolicy wygrała pierwszy mecz serii 3:2, a dziś naszym zdaniem wygra z większa różnicą, bowiem miotaczem w ekipie z Florydy będzie Sandy Alcantara. Akurat na niego pałkarze z Waszyngtonu mają patent. W tym sezonie Nationals grali przeciwko Alcantarze dwa razy i dwa razy razy zwyciężali pokrywając linię -1.5 runa. Dziś również powinno pójść gładko i przyjemnie.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.49.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Dołącz do nas na FB