Typy na dziś: Dubel na środę 3.07. z kursem 2.49.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na środę 3. dzień lipca wybraliśmy z litewskiej ekstraklasy oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.49. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Suduva Mariampol pokona u siebie Żalgiris Kowno i umocni się na prowadzeniu w litewskiej A Lyga. W ostatnich czterech latach Suduva rozegrała z drużyną z Kowna dziewięć spotkań na własnym stadionie i wszystkie wygrała. Liczymy na kontynuację tej serii.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Washington Nationals pokonają Miami Marlins różnicą przynajmniej dwóch runów. Minionej nocy ekipa ze stolicy wygrała pierwszy mecz serii 3:2, a dziś naszym zdaniem wygra z większa różnicą, bowiem miotaczem w ekipie z Florydy będzie Sandy Alcantara. Akurat na niego pałkarze z Waszyngtonu mają patent. W tym sezonie Nationals grali przeciwko Alcantarze dwa razy i dwa razy razy zwyciężali pokrywając linię -1.5 runa. Dziś również powinno pójść gładko i przyjemnie.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.49.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB