Typy na dziś: Kalmar – Djurgarden

Typy na dziś

Typy do Singla na poniedziałek 22. dzień lipca wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Djurgarden pokona na wyjeździe Kalmar. Gospodarze zajmują 13. miejsce w tabeli (czwarte od końca) i są na serii trzech porażek z rzędu. Kalmar rozegrał w tym sezonie na własnym stadionie 7 meczów i wygrał tylko raz, remisując aż cztery razy.

Goście spadli z trzeciej na czwartą pozycję po tym jak swój mecz wygrali piłkarze Hacken. Djurgarden jest najlepiej grającą drużyną na wyjazdach w całej szwedzkiej ekstraklasie. Z siedmiu spotkań w delegacjach przywieźli aż 14 punktów, notując aż cztery wygrane. 

Trzy tygodnie temu obie drużyny spotkały się w Sztokholmie, gdzie górą byli gospodarze wygrywając 2:0. Uważamy, że dziś nie będzie żadnej niespodzianki i Djurgarden zdobędzie trzy punkty.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Djurgarden pokona na wyjeździe Kalmar.

Kalmar – Djurgarden, typ: 2, kurs: 2.25.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 21.01.
https://youtu.be/Jdrxk9wBpzY
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E21. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=74c8ce23-01d5-47c0-acf1-5d1be7c3c9ab

Podcast #kasujemy S01. E21. https://open.spotify.com/episode/54lBg6yYw8t0Swkfw8rBag?si=dyuf6fFGSdm-Ese10-EWJA #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Load More…