Typy na dziś: Kalmar – Djurgarden

Typy do Singla na poniedziałek 22. dzień lipca wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Djurgarden pokona na wyjeździe Kalmar. Gospodarze zajmują 13. miejsce w tabeli (czwarte od końca) i są na serii trzech porażek z rzędu. Kalmar rozegrał w tym sezonie na własnym stadionie 7 meczów i wygrał tylko raz, remisując aż cztery razy.

Goście spadli z trzeciej na czwartą pozycję po tym jak swój mecz wygrali piłkarze Hacken. Djurgarden jest najlepiej grającą drużyną na wyjazdach w całej szwedzkiej ekstraklasie. Z siedmiu spotkań w delegacjach przywieźli aż 14 punktów, notując aż cztery wygrane. 

Trzy tygodnie temu obie drużyny spotkały się w Sztokholmie, gdzie górą byli gospodarze wygrywając 2:0. Uważamy, że dziś nie będzie żadnej niespodzianki i Djurgarden zdobędzie trzy punkty.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Djurgarden pokona na wyjeździe Kalmar.

Kalmar – Djurgarden, typ: 2, kurs: 2.25.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB