Legia Warszawa – Pogoń Szczecin – Typy Ekstraklasa

Typy na Legia Warszawa – Pogoń Szczecin. Jest to drugie niedzielne spotkanie, inauguracyjnej kolejki polskiej Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Typujemy, że tym pojedynku padną więcej niż dwie bramki. Dlaczego? Ponieważ właśnie takie rozstrzygnięcie podpowiada nam nasz, nowy system statystyk.

Wybieramy z niego niedziele mecze Legii przed własną publicznością, które były rozgrywane o godz. 18:00 i otrzymujemy takie zestawienie:

Typy na dziś

Widzimy, że średnia bramek w takich meczach wynosiła w poprzednim sezonie aż 3.25 gola na mecz. Pięćdziesiąt procent tych meczów kończyło się pokryciem linii 2.5 gola. Jeśli dodamy do tego również mecze, które rozgrywane były o godz. 15:30, to średnia goli w niedzielnych zmaganiach Legii wynosiła 3.29.

Zobaczymy zatem jak na wyjazdach w niedzielne popołudnia radziła sobie Pogoń.

Typy na dziś Portowcy rozegrali trzy takie spotkania ze średnią 3.33 gola na mecz i w dwóch z nich pokrywali linię 2.5 gola.

Sędzią tego meczu będzie Jarosław Przybył, który w poprzednim sezonie dwa razy pracował na Łazienkowskiej i średnia liczba bramek w tych spotkaniach wyniosła aż 4.5 gola na mecz. Przybył sędziował jedno spotkanie wyjazdowe Pogoni, w którym szczecinianie przegrali 0:3.

Typy na dziś

W związku z tym stawiamy, że w meczu Legii z Pogonią padną dziś przynajmniej trzy gole.

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.82.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===
Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 21.01.
https://youtu.be/Jdrxk9wBpzY
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E21. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=74c8ce23-01d5-47c0-acf1-5d1be7c3c9ab

Podcast #kasujemy S01. E21. https://open.spotify.com/episode/54lBg6yYw8t0Swkfw8rBag?si=dyuf6fFGSdm-Ese10-EWJA #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Load More…