Legia Warszawa – Pogoń Szczecin – Typy Ekstraklasa

Typy na Legia Warszawa – Pogoń Szczecin. Jest to drugie niedzielne spotkanie, inauguracyjnej kolejki polskiej Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!


Typujemy, że tym pojedynku padną więcej niż dwie bramki. Dlaczego? Ponieważ właśnie takie rozstrzygnięcie podpowiada nam nasz, nowy system statystyk.

Wybieramy z niego niedziele mecze Legii przed własną publicznością, które były rozgrywane o godz. 18:00 i otrzymujemy takie zestawienie:

Typy na dziś

Widzimy, że średnia bramek w takich meczach wynosiła w poprzednim sezonie aż 3.25 gola na mecz. Pięćdziesiąt procent tych meczów kończyło się pokryciem linii 2.5 gola. Jeśli dodamy do tego również mecze, które rozgrywane były o godz. 15:30, to średnia goli w niedzielnych zmaganiach Legii wynosiła 3.29.

Zobaczymy zatem jak na wyjazdach w niedzielne popołudnia radziła sobie Pogoń.

Typy na dziś Portowcy rozegrali trzy takie spotkania ze średnią 3.33 gola na mecz i w dwóch z nich pokrywali linię 2.5 gola.

Sędzią tego meczu będzie Jarosław Przybył, który w poprzednim sezonie dwa razy pracował na Łazienkowskiej i średnia liczba bramek w tych spotkaniach wyniosła aż 4.5 gola na mecz. Przybył sędziował jedno spotkanie wyjazdowe Pogoni, w którym szczecinianie przegrali 0:3.

Typy na dziś

W związku z tym stawiamy, że w meczu Legii z Pogonią padną dziś przynajmniej trzy gole.

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.82.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===


Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB