Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 22.07. z kursem 2.70.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na poniedziałek 22. dzień lipca wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.70. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Hammarby zdobędzie przynajmniej dwie bramki w spotkaniu z Elfsborgiem. Gospodarze zajmują siódme miejsce w tabeli, ale mają rozegrane o dwa mecze mniej niż większość drużyn w tej lidze. Co ważne dla naszego typu to fakt, że w sześciu z rzędu meczach na własnym stadionie Hammarby zdobywali przynajmniej dwa gole. Dodajmy do tego, że Elfsborg w ostatnich sześciu meczach wyjazdowych aż pięć razy tracił przynajmniej dwie bramki. W związku z tym liczymy, że gospodarze trafią dziś do bramki rywala przynajmniej dwa razy.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Houston Astros pokonają Oakland Athletics różnicą przynajmniej dwóch runów. Gracze z Teksasu mają dziś przewagę na pozycji miotacza, gdzie wystąpi dziś Gerrit Cole, jeden z lepszych pitcherów w lidze. Nie sądzimy, aby Athletics zdobyli wiele runów, a na ofensywę Astros zawsze można liczyć.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.70.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB