Typy na dziś: Los Angeles Dodgers – Toronto Blue Jays

Typy do Singla na wtorek 20. dzień sierpnia wybraliśmy z najlepszej bejsbolowej ligi świata, czyli MLB. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Tradycyjnie już, nie chcemy grać Singla w eliminacjach do Ligi Mistrzów, bo jak już wiemy po poprzednich rundach, jest to mało opłacalne.

Dlatego wolimy dziś zagrać za oceanem i typujemy, że Los Angeles Dodgers pokonają Toronto Blue Jays różnicą przynajmniej trzech runów. Miotaczem w ekipie z Kalifornii będzie dziś Clayton Kershaw i to jest gwarancją wygranej gospodarzy, którzy u siebie bardzo rzadko przegrywają.

Kershaw w sierpniu narzucał piłki trzy razy i za każdym razem zespół z Los Angeles wygrywał wysoko, pokrywając linię -2.5 runa. Dlatego uważamy, że dziś również Dodgers wysoko pokonają Blue Jays i umocnią się na pozycji lidera NL.

Oto bilians sześciu ostatnich spotkań ekipy z LA, gdy miotaczem był Kershaw.

Typy na dziś

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Los Angeles Dodgers pokonają dziś Toronto Blue Jays i pokryją handicap -2.5 runa.

Los Angeles Dodgers – Toronto Blue Jays, typ: 1 (-2.5), kurs: 2.00.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy