Typy na dziś: Overy na czwartek 05.05.

W imieniny miesiąca maja zapraszamy na czwartkowe typy z sekcji Over/Under/BTS. Grajcie z nami! Powodzenia!

Anglia, godz. 20:00, Grimsby – Braintree, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.45
Będzie to pierwsze spotkanie półfinałowe w barażach o awans do IV ligi. Gospodarze ostatnio słabo spisują się na własnym boisku. Przegrali dwa mecze z rzędu w roli gospodarza, w tym z Braintree 0:1. Aby mieć jakiekolwiek szanse na awans, Grimsby musi zagrać o wiele lepiej niż w ostatnich meczach ligowych. Przede wszystkim gospodarze muszą strzelać gole i zakończyć mecz bez straty gola. Goście na pewno będą chcieli wywieźć jak najlepszy rezultat z wyjazdu, aby w rewanżu u siebie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Typujemy, że w pierwszej połowie drużyny strzelą przynajmniej jednego gola.

Finlandia, godz. 13:00, SJK – Inter Turku, typ: under 2.5, kurs: 1.45
Gospodarze po pięciu kolejkach zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem jednego punktu. Należy dodać, że SJK w pięciu meczach strzeliło tylko jednego gola i wszystko na to wskazuje, że indolencja strzelecka trwać będzie nadal. Goście spisują się lepiej. Dotychczas zgromadzili osiem punktów, przy czym w meczach wyjazdowych Inter strzela mało goli, bo na razie tylko dwa. Typujemy, że w tym meczu drużyny nie strzelą więcej niż dwa gole.

Szwecja – Puchar, godz. 15:30, Malmoe FF – Hacken, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40
Będzie to finałowe spotkanie pucharu Szwecji. Obie drużyny w meczach półfinałowych strzeliły przeciwnikom po trzy bramki. Malmoe wygrało u siebie z Kalmar FF 3:2, natomiast Hacken pokonał na wyjeździe Hammarby 3:2. Na pewno faworytem tego meczu będzie drużyna Malmoe, tym bardziej, że mecz będzie rozegrany w Malmoe . Mając na uwadze skuteczność obu drużyn typujemy, że w pierwszej połowie strzelą przynajmniej jednego gola.

Finlandia – III Liga Zachód, godz. 17:30, TPV Tampere – FC Honka, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40
Obie drużyny dopiero przystąpią do nowego sezonu ligowego. Część zespołów III ligi zachodniej już rozegrała pierwszą kolejkę, natomiast część będzie kończyć w czwartek. Trudno przewidzieć i wskazać faworyta tego meczu. Na pewno drużyna gości należy do faworytów całych rozgrywek, ale trudno powiedzieć jak zaprezentuje się w pierwszym spotkaniu drużyna gospodarzy. My typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Liga Europejska, godz. 21:05, Sevilla – Sz. Donieck, typ: under 1.5 HT, kurs: 1.50
Faworytem tego spotkania jest Sevilla, która w pierwszym meczu wyjazdowym uzyskała korzystny rezultat remisując 2:2. W rewanżowym meczu gospodarze nie mogą tylko bronić rezultatu z pierwszego spotkania i jeżeli strzelą bramkę to na pewno będą bardzo bliscy awansu. U siebie Sevilla gra o niebo lepiej niż w meczach wyjazdowych i w spotkaniu rewanżowym gospodarze są w stanie pewnie wygrać mecz. Typujemy, że w pierwszej połowie drużyny nie strzelą więcej niż jedną bramkę.