Typy na dziś: Overy na czwartek 13.10.

Prezentujemy Wam nasze overy na czwartek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nozna – MŚ U17 Kobiet w Jordanii, godz. 18:00, Japonia – Anglia, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Będzie to mecz o półfinał i duże szanse na znalezienie się w nim ma reprezentacja Japonii. Drużyna, która wygra ten mecz, spotka się w półfinale z Hiszpanią, która pokonała w ćwierćfinale Niemcy 2:1. Stawiam na to, że w pierwszej połowie padnie bramka.

Austria – III Liga Wschód, godz. 19:00, Austria Wiedeń II – Rapid Wiedeń II, typ: BTS, kurs: 1.45

Mecz derbowy, który powinien zakończyć się zwycięstwem gospodarzy. Rezerwy Austrii Wiedeń zajmują drugie miejsce i tracą tylko jeden punkt do pierwszego Ritzing. Stawiam na to, że obie drużyny strzelą bramkę.

Argentyna – II Liga, godz. 20:35, Brown DA – Chacarita, typ: under 2.5, kurs: 1.45

Wszystko na to wskazuje, że to spotkanie może zakończyć się rezultatem remisowym. Gospodarze zajmują siódme miejsce, ale wyprzedzają tylko jednym punktem dziewiątą Chacaritę. Moim zdaniem w tym meczu nie padnie dużo goli, dlatego stawiam na to, że nie padną więcej niż dwie bramki.

Portugalia – Puchar, godz. 21:15, FC Famalicao – Sporting Lizbona, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

W 1/32 pucharu Portugalii Sporting Lizbona zmierzy się na wyjeździe z Famalicao. Zdecydowanym faworytem są goście i jeżeli przystąpią do tego meczu z małą ilością zmian w składzie, to bez problemu wygrają i to różnicą kilku bramek. Ja stawiam na to, że w pierwszej połowie padnie przynajmniej jedna bramka.

Argentyna – II Liga, godz. 21:00, Boca Unidos – Juventud UG, typ: under 2.5, kurs: 1.45

Faworytem tego meczu są gospodarze, ale spotkanie na pewno będzie bardzo wyrównane i może zakończyć się remisem. Obie drużyny strzelają mało goli, dlatego stawiam na to, że nie padną więcej niż dwie bramki.