Typy na dziś: Overy na czwartek 25.08.

Prezentujemy Wam nasze overy na czwartek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Liga Europejska – kwalifikacje, godz. 19:00, Rosenborg – Austria Wiedeń, typ: BTS – TAK, kurs 1.68
Uważam, że nie tyle Austria Wiedeń musi gola na wyjeździe strzelić, co są ogromne szanse na to, że Rosenborg straci przynajmniej jedną bramkę. Na ostatnich 10 meczów u siebie, z których tylko jeden był meczem towarzyskim, tylko raz udało im się zachować czyste konto.

Liga Europejska – kwalifikacje, godz. 20:00, BATE Borysów – FK Astana, typ: under 2.5, kurs: 1.61
BATE ostatnio zawodzi i nie przypomina w żadnej mierze drużyny z poprzednich sezonów, która z niezłymi rezultatami rywalizowała w Lidze Mistrzów. Za to Kazachowie zagrali w ostatniej edycji Ligi Mistrzów. Są na tyle solidni, że nie powinni pozwolić, by Białorusini wydarli im awans.

Liga Europejska – kwalifikacje, godz. 20:45, Olympiacos – Arouca, typ: under 2.5, kurs: 1.87
Gdy spojrzymy na rezultaty kilku ostatnich meczów obu drużyn, szybko zwrócimy uwagę, że ich udziałem rzadko są wyniki z liczbą goli większą niż 2. Tym razem nie będzie inaczej.

Liga Europejska – kwalifikacje, godz. 20:00, Osmanlispor – Midtjylland, typ: under 2.5, kurs: 1.67
Turcy nie są drużyną, która łatwo traci bramki. Midtjylland to nie jest drużyna, która jest w stanie skruszyć obronę Osmanlisporu. Tym bardziej, że Osmanlispor zagra z zaliczką z pierwszego spotkania i to Duńczycy muszą w tym spotkaniu zaatakować.

Liga Europejska – kwalifikacje, godz. 20:00, PAOK – Dinamo Tbilisi, typ: under 2.5, kurs: 1.87
Grecy mają spokojną przewagę po pierwszym spotkaniu i zwycięstwie 3 do 0. Mimo, że bywają chimeryczni uważam, że dzisiaj skupią się na rozsądnej grze i utrzymaniu korzystnego wyniku z meczu w Gruzji.