Typy na dziś: Dubel dnia na czwartek 25.08.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Po zwycięskim środowym dublu dnia i wygranej u bukmachera, zapraszamy Was do naszego czwartkowego dubla. Grajcie z nami, powodzenia!

Pozycja 1, godz. 19:00, Liberec – AEK Larnaca, typ: under 2.5, kurs: 1.70
Czesi będą bronić zaliczki z pierwszego spotkania, które wygrali na Cyprze 1:0. Obie drużyny nie dysponują wielkim potencjałem w ataku. W kilku meczach, które rozegrał w tym sezonie Liberec na własnym boisku stracił tylko 1 bramkę. Oczywiście, to dopiero początek sezonu, ale tutaj będą wyjątkowo zmotywowani, by bramki nie stracić, bo nawet bezbramkowy remis premiuje ich do awansu.

Pozycja 2, godz. 20:30, Crvena Zvezda Belgrad – Sassuolo, typ: under 2.5, kurs: 1.66
W pierwszym spotkaniu obu drużyn padł wynik 3:0 dla Włochów. W rewanżu także są faworytami. Nie zapominajmy jednak, że Włosi słyną z wyrachowania. Dlatego spodziewam się, że na dzisiejszy mecz wyjdą z nastawieniem defensywnym, oddadzą inicjatywę Serbom, a sami będą czyhać na kontrataki. Zawodnicy z Belgradu mogą nie wierzyć w możliwość awansu, ale to charakterna drużyna i będzie chciała się pokazać z dobrej strony przed własnymi kibicami. Sassuolo nie musi się silić na wybitny rezultat, wystarczy nie stracić zaliczki z pierwszego spotkania. Uważam, że na tym się skupią i w tym meczu nie padnie więcej niż 2 bramki.

Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @ 2.82

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.