Typy na dziś: Overy na piątek 20.05.

Prezentujemy Wam nasze overy na piątek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka nożna – Anglia, godz. 20:45, Millwal – Bradford, typ: Over 1.5, kurs: 1.40
Po pierwszym półfinałowym spotkaniu sporą zaliczkę mają gracze Millwal, którzy dosyć niespodziewanie wygrali na wyjeździe z Bradford aż 3:1. W dzisiejszym meczu Bradford nie ma nic do stracenia i od początku spotkania będą chcieli odrobić straty. Otworzy to tylko gospodarzom szanse na kontrataki. Spodziewamy się ciekawego meczu, w którym szybko zobaczymy dwa gole.

Piłka nożna – Włochy, godz. 20:30, Spezia – Ascoli, typ: Under 2.5, kurs: 1.60
Spotkanie drużyn z różnych rejonów tabeli. Spezia znajduje się w strefie barażowej i raczej na pewno w nich wystąpi. Goście są tuż nad strefa spadkową ale nie powinni spaść z ligi. Jest jedno co łączy obie drużny: i jedni i drudzy nie strzelają bramek. Dlatego typujemy, że tak jak w większości spotkań pomiędzy tymi zespołami padnie tu niewiele bramek.

Piłka nożna – Finlandia, godz. 17:30, HIFK – Mariehamn, typ: Under 2.5, kurs: 1.62
HIFK jest 7. w tabeli i gra w kratkę. Bilans po 8 kolejkach to 2 zwycięstwa i po 3 remisy i porażki. Goście z kolei są wiceliderem, przegrali tylko raz, a wysokie miejsce zawdzięczają znakomitej obronie. W 9 kolejkach stracili tylko 3 bramki. W bezpośrednich spotkaniach pomiędzy tymi zespołami nigdy nie padało wiele bramek i dziś naszym zdaniem będzie podobnie.

Tenis – Roland Garros, godz. 12:00, P.Gojowczyk – S.Darcis, typ: Under 2.5 seta, kurs: 1.50
Obaj tenisiści są sklasyfikowani w drugiej setce rankingu ATP i do turnieju takiego jak French open muszą przedzierać się przez długie kwalifikacje. Jak na razie obaj spisują się świetnie i przeszli pierwsze dwie rundy. Faworytem dzisiejszego spotkania jest Darcis. Panowie spotkali się do tej pory dwukrotnie i ani razu seta nie oddał nawet Darcis. Naszym zdaniem dzisiejszy mecz również zakończy się po 2 setach.

Tenis – Genewa, godz 12:30. M.Cilic – D. Ferrer, typ: Over 9.5 gema (1. set), kurs: 1.62
Cilic od turnieju w Miami miał niemal dwumiesięczną przerwę od grania i widać, że wrócił głodny tenisa i głodny zwycięstw. Bez większych problemów pokonał Gulbisa i niezłego ostatnio Delbonisa. Ferrer przegrywał już z Istominem ale skorzystał na pechu rywala i awansował po jego kreczu. Uważamy, że dzisiejsze spotkanie będzie należało do zaciętych i w pierwszym secie zobaczymy przynajmniej 10 gemów.