Typy na dziś: Overy na piątek 21.10.

Prezentujemy Wam nasze overy na piątek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Holandia – II Liga, godz. 20:00, Volendam – Jong Ajax, typ: BTS, kurs: 1.45

Zapowiada sie ciekawe, wyrównane spotkanie, którego faworytem jest Volendam. Rezerwy Ajaxu w pierwszej fazie tego sezonu grały bardzo dobrze, ale ostatnio spuściły z tonu i mogą ten mecz przegrać. Ja typuję, że obie drużyny strzelą bramkę.

Holandia – II Liga, godz. 20:00, Cambuur – Oss, 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40

Obie drużyny nie rozpieszczają swoich kibiców, ale to Cambuur spisuje się lepiej od gości. Oss zajmuje przedostatnie miejsce i przegrał trzy ostatnie mecze z rzędu. Stawiam na to, że Cambuur strzeli bramkę w pierwszej połowie.

Austria – II Liga, godz. 18:30, Kapfenberg – Liefering, typ: BTS, kurs: 1.45

Kapfenberg będzie miał ciężkie zadanie, albowiem spotka się u siebie z liderem drużyną Liefering. Faworytem są goście, ale uważam, że nawet jeżeli wygrają to po ciężkiej walce. Ja stawiam na to, że obie drużyny strzelą bramkę.

Austria – III Liga Centrum, godz. 19:00, Kalsdorf – Hartberg, typ: BTS, kurs: 1.40

Kalsdorf zajmuje siódme miejsce i traci cztery punkty do trzeciego Hartbergu. Obie drużyny w ostatniej kolejce doznali porażek i będą chcieli odrobić straty. Mecz powinien być wyrównany a ja stawiam na to, że obie strzelą bramkę.

Austria – III Liga Zachód, godz. 19:00, St. Johann – Kufstein, typ: BTS, kurs: 1.40

Gospodarze zajmują dwunaste miejsce i tracą cztery punkty do szóstego Kufstein. To goście w tym meczu będą faworytami, ale moim zdaniem każdy wynik w tym spotkaniu jest możliwy. Stawiam na to, że obie drużyny strzelą bramkę.