Typy na dziś: Overy na piątek 22.07.

Prezentujemy Wam nasze overy na piątek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Tenis – Bastad, godz. 15:30, K. Siniakova – S. Errani, typ: 1 set over 8.5 gema, kurs: 1.47

W ćwierćfinale turnieju w szwedzkim Bastad, rozstawiona z dwójką Włoszka – Errani spotka się z rewelacyjnie grającą na tym turnieju Czeszką – Siniakovą. Faworytką tego meczu na pewno jest Errani, która jest wyżej notowaną tenisistka, ale nie będzie jej tak łatwo pokonać przeciwniczkę. Mecz może zakończyć się w trzech setach. My stawiamy na to, że w pierwszym secie będzie powyżej ośmiu gemów.

Tenis – Stanford, godz. 19:00, S. Zheng – J. Konta, typ: 1 set over 8.5 gema, kurs: 1.47

Brytyjka Konta w ćwierćfinale w Stanford spotka się z Chinką Saisai Zheng. Na pewno inny wynik niż zwycięstwo Konty i to w dwóch setach będzie niespodzianką, ale należy przypomnieć, że Chinka w 1/8 tego turnieju pokonała Cornet 2:0. Dlatego Zheng może powalczyć i nie odda tak łatwo meczu. Stawiamy na to, że w pierwszym secie będzie powyżej ośmiu gemów.

Piłka Nożna – Ekstraklasa, godz. 18:00, Pogoń – Korona, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.45

Pogoń Szczecin w pierwszym meczu o mało nie wywiozła z Krakowa punktu, a mogła nawet wygrać ten mecz. U siebie, przed własną publicznością, Portowcy będą chcieli wygrać spotkanie, tym bardziej, że do Szczecina zawita Korona, która w pierwszym meczu doznała wysokiej porażki 0:4 z Zagłębiem Lubin. Korona pokazała, że ma słaba defensywę, ale w ataku sobie radzi, dlatego stawiamy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Austria – II Liga, godz. 18:30, FC Liefering – Sv Horn, typ: BTS, kurs: 1.50

W pierwszej kolejce drugiej ligi austriackiej FC Liefering będzie podejmować Sv Horn. Obie drużyny przed rozpoczynającym się sezonem dobrze spisywały się w meczach kontrolnych. Lepszy bilans spotkań mają gospodarze, ale na pewno w tym pierwszym meczu nowego sezonu mecz będzie bardzo wyrównany, dlatego stawiamy, że obie drużyny strzelą gola.

Niemcy – IV Liga Bawaria, godz. 18:30, Bayreuth – TSV Monachium II, typ: BTS, kurs: 1.55

W pierwszej kolejce gospodarze doznali wyjazdowej porażki i to dotkliwej 2:4 z Bayernem Hof, natomiast TSV u siebie pokonało Ingolstadt II 2:1, mimo że przerywało 0:1. Mecz na pewno będzie wyrównany i powinno wpaść kilka goli. My typujemy, że obie drużyny strzelą bramki.