Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na piątek 22.07.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na piątek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka Nożna – Ekstraklasa, godz. 18:00, Pogoń – Korona, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 2.00

Portowcy, w debiucie przed własną publicznością, zagrają z drużyną Korony Kielce, która w pierwszym spotkaniu wyjazdowym przegrała wysoko w Lubinie z Zagłębiem 0:4. Pogoń dobrze zaprezentowała się w meczu z Wisłą Kraków, ale mimo, że przeważała w niektórych fragmentach gry, to jednak przegrała 1:2. Mecz wbrew pozorom może być ciężki dla gospodarzy, albowiem goście będą grać uważnie w obronie, aby nie popełnić takich błędów jak w Lubinie. Bramki powinny wpaść, dlatego typujemy przedział bramek 2-3.

Piłka Nożna – Ekstraklasa, godz. 20:30, Arka – Wisła Kraków, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Arka w swoim debiucie w Ekstraklasie przegrała w Niecieczy 0:2, chociaż wydaje się, że wynik ten był stanowczo za wysoki. Goście z Krakowa dość szczęśliwie wygrali u siebie z Pogonią, a były takie fragmenty w meczu, że Pogoń przeważała i mogła nawet wygrać. Obie drużyny zagrają o zwycięstwo i na pewno strzelą bramki. My typujemy przedział bramek 2-3.

Norwegia – I Liga, godz. 19:00, Brann – Aalesund, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Brann zajmuje w lidze piąte miejsce i jest faworytem tego meczu. Gospodarze grają bardzo dobrze na własnym boisku i to właśnie przede wszystkim wygrane u siebie przyczyniły się do tego, że są tak wysoko. Wygrali wszystkie ostatnie pięć spotkań u siebie i to spotkanie może być jako szóste z rzędu. Goście grają słabo, zajmują trzecie miejsce od końca i mają bardzo niekorzystny bilans jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe z Brann. Bramki w tym meczu powinny wpaść, dlatego stawiamy na przedział bramek 2-3.

Dania – I Liga, godz. 20:15, Aarhus – Viborg, typ: przedział bramek, 2-3, kurs: 2.00

Obie drużyny po rozegraniu pierwszej kolejki są w odmiennych nastrojach. Aarhus wygrał na wyjeździe z Sonderjyske 2:1, natomiast Viborg fatalnie zagrał przegrywając u siebie aż 0:4 z Nordsjaelland. Może scenariusz z tego pierwszego meczu już się nie powtórzy, ale bramki drużyny powinny strzelić, dlatego stawiamy na przedział bramkowy 2-3.

Austria – II liga, godz. 18:30, Liefering – Horn, typ: 1, kurs: 2.05

Będzie to pierwsza kolejka i trudno powiedzieć jaka jest aktualna forma obu drużyn na inaugurację nowego sezonu. Gospodarze uzyskiwali dość dobre rezultaty w meczach kontrolnych, ale takie mecze nie można w żaden sposób porównywać ze spotkaniami o punkty. Liefering ma dodatni bilans meczów u siebie z Horn. W pięciu ostatnich spotkaniach gospodarze nie przegrali z najbliższym przeciwnikiem. Mecz będzie na pewno bardzo wyrównany, ale większe szanse na zwycięstwo dajemy gospodarzom. Typujemy zwycięstwo Liefering.