Typy na dziś: Pewniaki na piątek 25.03.

Zapraszamy do Pewniaków na piątek. Grajcie z nami! Powodzenia i wysokich wygranych!

Piłka nożna – Anglia, godz. 16:00, Cheltenham – Boreham Wood, typ: 1, kurs: 1.38
Spotkanie lidera angielskiej Conference z drużyną z miejsca spadkowego. Gospodarze u siebie wygrywają prawie wszystko i niemal nie tracą bramek. Goście z kolei mają olbrzymie problemy ze skutecznością. Ciężko się spodziewać, aby goście wywieźli chociaż jeden punkt.

Piłka nożna – Anglia, godz. 16:00, Barnsley – Scunthorpe, typ: 1x, kurs: 1.35
Barnsley jest na miejscu barażowym natomiast Scunthorpe traci do nich 6 punktów. Gospodarze są w gazie i wygrywają niemal wszystkie mecze. Goście maja serię remisów i problemy ze skutecznością. Barnsley jest w formie i nie przegra tego meczu.

Tenis – Miami, godz. 16:00, L.Hradecka – R.Vinci, typ: 2, kurs: 1.28
Hradecka sprawiła w poprzedniej rundzie nie lada sensację eliminując z turnieju zdolną Geni Bouchard. Dziś kolejnej niespodzianki nie powinno być bo Roberta Vinci to bardzo solidna zawodniczka i stawiamy, że w tym turnieju zajdzie daleko.

Tenis – Miami, godz. 16:00, V. Troicki – I. Cervantes, typ: 1, kurs: 1.28
Troicki to solidny zawodnik i zagrał w tym sezonie już kilka niezłych turniejów. Obaj gracze są w rankingu blisko siebie jednak Cervantes zdecydowanie lepiej czuje się na mączce. Troicki za to bardzo lubi twardą nawierzchnię i to zadecyduje o jego zwycięstwie.

Tenis – Miami, godz. 16:00, F. Lopez – Y. Nishioka, typ: 1, kurs: 1.28
Feliciano Lopez przeżywa swoją drugą albo i trzecią młodość. Bardzo lubi grę na twardej nawierzchni i w tegorocznych turniejach prezentuje się naprawdę dobrze. Jego rywal jest w rankingu o 100 miejsc niżej i chociaż będzie dzielnie walczył, to nie powinien mieć większych szans w tym spotkaniu.