Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na poniedziałek 22.08.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na poniedziałek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Polska – Ekstraklasa, godz. 18:00, Korona Kielce – Wisła Kraków, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 2.00

Korona na własnym boisku potrafi napsuć krwi najlepszym. Goście jak na razie nie należą do tych drużyn, ponieważ zajmują ostatnie miejsce. Mimo to mecz powinien być interesujący i powinniśmy być świadkami kilku bramek. Stawiam na przedział goli 2-3.

Portugalia – I Liga, godz. 21:00, Sporting Braga – Rio Ave, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Braga w pierwszej kolejce wygrała na wyjeździe z V. Guimaraes 1:0, natomiast goście przegrali u siebie z FC Porto 1:3. Faworytem tego meczu będą gospodarze i to oni powinni wygrać ten mecz. Stawiam na przedział bramek 2-3.

Turcja – I Liga, godz. 20:45, Galatasaray – Karabuk, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 2.00

Gospodarze będą chcieli powalczyć w nowym sezonie o najwyższe cele. Czy tak się stanie, trudno powiedzieć. W pierwszym meczu będą podejmować u siebie drużynę Karabuk i będą w tym meczu faworytami. Stawiam na przedział bramek 2-3.

Szwajcaria – II Liga, godz. 19:45, FC Zurich – Xamax, typ: 1HT, kurs: 2.10

FC Zurich zajmuje drugie miejsce z dorobkiem dziesięciu punktów i wyprzedza Xamax tylko lepszą różnicą bramek. U siebie gospodarze będą w tym meczu faworytami. Obie drużyny grają ofensywnie i na pewno wpadną bramki. FC Zurich na własnym boisku nie traci punktów i podobnie może być w tym meczu. Stawiam na to, że gospodarze będą prowadzić do przerwy.

Holandia – II Liga, godz. 20:00, Jong Ajax – Fortuna Sittard, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 2.15

Gospodarze zajmują drugie miejsce i po trzech kolejkach zgromadzili siedem punktów. Rezerwa Ajaxu gra bardzo ofensywnie, strzeliła w trzech meczach aż dziesięć goli. Goście dobrze się spisują i również po trzech kolejkach mają siedem punktów. Typuję, że gospodarze strzelą bramki w obu połowach.