Typy na dziś: Overy na sobotę 04.06.

Prezentujemy Wam nasze overy na sobotę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 18:00, Niemcy – Węgry, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40

Drużyna niemiecka po porażce ze Słowacja będzie chciała w tym meczu pokazać swoim kibicom, że był to tylko wypadek przy pracy spowodowany m.in. wystawieniem w pierwszym składzie dublerów. Jeżeli na ten mecz selekcjoner gospodarzy wystawi optymalny skład, a myślę, że tak się stanie, to drużyna niemiecka nie powinna mieć problemu z wygraniem tego spotkania. My stawiamy na to, że Niemcy strzelą przynajmniej jednego gola w pierwszej połowie.

Piłka Nożna- Mecz Towarzyski, godz. 21:00, Francja – Szkocja, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.45

Gospodarze wygrali ostatnie trzy sparingi i co należy zauważyć, strzelali w tych meczach dużo bramek. Jednak mimo, że Francja gra skutecznie to w formacji obronnej nie jest aż tak kolorowo. W trzech ostatnich meczach Francuzi stracili aż sześć bramek. W ostatnim meczu towarzyskim pokonali Kamerun 3:2. Goście, drużyna Szkocji przegrała na wyjeździe z Włochami 0:1, ale to drużyna włoska po tym meczu powinna się martwić przede wszystkim brakiem skuteczności i słabą grą w ofensywie. Stawiamy, że Francja strzeli bramkę w pierwszej połowie.

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 20:45, Słowacja – Irlandia Płn, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Reprezentacja Słowacji zrobiła w ostatnim meczu towarzyskim miły prezent swoim kibicom pokonując na wyjeździe Niemców aż 3:1. Na pewno można taki wynik tłumaczyć tym, że Niemcy nie grali pierwszym składem, ale wygrana z Niemcami na ich boisku zawsze jest dużym sukcesem. Goście, nasz rywal grupowy na ME we Francji w ostatnim meczu towarzyskim pokonali pewnie Białoruś 3:0. Należy dodać, że Irlandia Płn nie przegrała pięciu ostatnich meczów. Mecz na pewno będzie ciekawy i zachodzi duże prawdopodobieństwo, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 20:30, Austria – Holandia, typ: under 2.5, kurs: 1.70

Austriacy nie zachwycili w ostatnim meczu towarzyskim wygrywając tylko 2:1 ze słabiutką Maltą. Gospodarze prowadzili 2:0 i gdy się wydawało, że takim rezultatem zakończy się spotkanie, stracili w końcówce meczu kuriozalną bramkę. Holandia pokazała w Meczu z Polską, że mimo iż drużyna jest w przebudowie to jednak piłkarze tej reprezentacji potrafią grać w piłkę, co też pokazał końcowy wynik. Mecz ten będzie miał prawdopodobnie podobny przebieg do meczu Polska – Holandia i raczej wszystko na to wskazuje, że może paść rezultat remisowy. My typujemy, że piłkarze obu drużyn nie strzelą więcej niż dwa gole.

Szwecja – II liga, godz. 18:00, IK Sirius FK – Trelleborgs FF, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.50

Gospodarze zajmują trzecie miejsce i po trzech zwycięstwach z rzędu w ostatnim meczu przegrali na wyjeździe z dziewiątym Varbergs 0:1. Goście zajmują ósme miejsce i w czterech ostatnich meczach nie doznali porażki. Jednak faworytem tego meczu są gospodarze, którzy grają bardzo dobrze u siebie i strzelają przy tym dużo goli. Typujemy, że drużyna Sirius strzeli bramkę w pierwszej połowie.