Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na sobotę 04.06.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na sobotę. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 20:45, Słowacja – Irlandia Płn, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Słowacja w ostatnim meczu towarzyskim sprawiła niespodziankę wygrywając na wyjeździe z Niemcami 3:1. Goście również dobrze się spisali pokonując u siebie Białoruś 3:0. Po tak udanym spotkaniu gospodarze będą faworytami tego meczu, ale nie będzie to takie łatwe, albowiem goście ostatnio nie przegrywają meczów, nawet tych wyjazdowych. W meczu na pewno padną bramki, dlatego nasz typ to przedział bramkowy 2 do 3 goli.

Włochy – Serie B – Baraże, godz. 20:30, Lanciano – Salernitana, typ: 1. kurs: 2.25

Będzie to pierwszy mecz barażowy o utrzymanie, w którym faworytem do zwycięstwa będą gospodarze. Oba zespoły spotkały się w tym roku dokładnie 12 marca i wówczas lepsza okazała się drużyna Lanciano, która na wyjeździe pokonała Salernitanę 3:1. Tym bardziej u siebie Lanciano powinno wygrać mecz, przy czym będzie to już spotkanie o wiele wyższą stawkę. Typujemy zwycięstwo gospodarzy.

Piłka Nożna – Eliminacje Puchar Narodów Afryki, godz. 19:00, Gambia – RPA, typ: X HT, kurs: 2.00

Obie drużyny słabo spisują się w eliminacjach Pucharu Narodów Afryki. W grupie M Gambia zajmuje ostatnie, czwarte miejsce. Po czterech meczach gospodarze mają zaledwie dwa punkty. Goście również graja poniżej oczekiwań, dotychczas zgromadzili tylko trzy punkty. Zajmują trzecie miejsce i wyprzedzają Gambię o jeden punkt. W grupie tej prowadzi Kamerun z ośmioma punktami, a na drugiej pozycji nieoczekiwanie znajduje się drużyna Mauretanii z dorobkiem siedmiu punktów. Gambia w tych eliminacjach grała już z RPA, padł wówczas rezultat bezbramkowy. Typujemy, że do przerwy będzie remis.

Brazylia – Serie B, godz. 23:30, Vasco da Gama – Goias, typ: 1 HT, kurs: 2.10

Gospodarze zajmują pierwsze miejsce. Po pięciu kolejkach zgromadzili trzynaście punktów i niewiele brakowało, aby mieli komplet punktów. Niestety w ostatnim meczu zremisowali na wyjeździe z Ceste 1:1. Goście zajmują piętnaste miejsce i w pięciu ostatnich meczach wygrali tylko jedno spotkanie. Typujemy, że gospodarze będą prowadzić po pierwszej połowie.

Dania – III Liga, godz. 14:00, Brabrand IF – Marienlyst, typ: 1 HT, kurs: 2.10

Gospodarze zajmują trzecie miejsce, ale mają tylko punkt przewagi nad BK Frem i Bronshoj. Obie te drużyny w najbliższej kolejce czekają ciężkie mecze wyjazdowe, w których mogą stracić punkty. Goście zajmują przedostatnie miejsce i trudno będzie im zdobyć w tym meczu chociażby jeden punkt. My typujemy, że do przerwy będą prowadzić gospodarze.