Typy na dziś: Overy na środę 05.10.

Prezentujemy Wam nasze overy na środę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Portugalia – II Liga, godz. 16:30, Covilha – Academica, typ: under 2.5, kurs: 1.45

Covilha jak dotąd gra słabo, zajmuje przedostatnie miejsce i będzie miała ciężkie zadanie aby wygrać ten mecz. Goście, to drużyna solidna, która zajmuje siódme miejsce. Obie drużyny strzelają mało goli i wszystko na to wskazuje, że w tym spotkaniu będzie podobnie. Stawiam na to, że będzie poniżej trzech bramek.

Włochy – III Liga, godz. 14:30, Paganese – Virtus Francavilla, typ: under 2.5, kurs: 1.55

Goście grają fatalnie, zajmują piętnaste miejsce i w pięciu ostatnich meczach zdobyli tylko jeden punkt, przegrali aż cztery spotkania. Obie drużyny strzelają mało goli, dlatego stawiam na to, że w meczu nie padną więcej niż dwie bramki.

Rumunia – Puchar, godz. 13:30, CS Afumati – Berceni, typ: over 2.5, kurs: 1.40

Afumati jest zdecydowanym faworytem tego meczu pucharowego. Gospodarze w drugiej lidze rumuńskiej, zajmują dziewiąte miejsce,natomiast goście spisują się fatalnie. Po dziesięciu kolejkach zajmują przedostatnie miejsce z dorobkiem tylko jednego punktu. Stawiam na to, że w spotkaniu tym padną więcej niż dwie bramki.

Japonia – Puchar Ligi, godz. 12:00, Gamba Osaka – Yokohama F Marinos, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Będzie to pierwszy mecz półfinału Pucharu Ligi, w którym Gamba Osaka zmierzy się z Yokohamą F Marinos. Mecz powinien być bardzo wyrównany z lekką przewagą gospodarzy. Ja stawiam na to, że w pierwszej połowie padnie bramka.

Korea Płd. – II Liga, godz. 12:00, Busan I Park – Goyang, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Busan zajmuje piąte miejsce i w ostatnich pięciu meczach wygrał cztery spotkania. Goście spisują się słabo, zajmują ostatnie miejsce i odwrotnie do gospodarzy, w pięciu ostatnich meczach przegrali aż cztery mecze. Stawiam na to, że w pierwszej połowie padnie przynajmniej jedna bramka.