Typy na dziś: Overy na wtorek 02.08.

Prezentujemy Wam nasze overy na wtorek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 18:30, Karabach – V. Pilzno, typ: under 2.5, kurs: 1.55

Drużyna z Pilzna słabo spisała się w pierwszym meczu u siebie z Karabachem. Mimo, że nie przegrała, to jednak w rewanżu będzie bardzo ciężko. Jedna bramka dla gości odwróci całkowicie szanse obu drużyn, dlatego dla gości priorytetem w tym meczu będzie strzelenie bramki. W spotkaniu tym nie przewiduje wielu bramek, dlatego stawiam poniżej trzech bramek.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 21:00, Dundalk – BATE Borysów, typ: under 2.5, kurs: 1.55

W pierwszym meczu BATE wygrało u siebie 1:0, ale do końca nie może być pewne awansu. Na pewno BATE liczyło na lepszy wynik, wówczas mecz rewanżowy byłby formalnością. Niestety goście będą musieli walczyć do końca, ponieważ drobny błąd może dać gospodarzom bramkę, a wówczas awans dla obu drużyn będzie sprawą otwartą. W meczu nie powinno wpaść wiele goli, dlatego stawiam, że nie będzie ich więcej niż dwie.

Słowacja – I Liga, godz. 19:00, Dun. Streda – Myjava, typ: 2 over 0.5, kurs: 1.45

Gospodarze po dwóch kolejkach mają tylko jeden punkt i zajmują przedostatnie miejsce. Myjava grała dwa mecze na wyjeździe i zgromadziła cztery punkty. Faworytem będą gospodarze, ale gości stać na strzelenie przynajmniej jednej bramki. Stawiam, że Myjava strzeli w tym spotkaniu bramkę.

Norwegia – II Liga, godz. 19:00, Hodd – Kristiansund, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Hodd zajmuje czwarte miejsce od końca i na pewno do końca rozgrywek będzie walczyć o pozostanie w lidze. Goście spisują się bardzo dobrze, są liderami i wyprzedzają czterema punktami drugi Sandefjord. Faworytami tego meczu są goście, ale mecz będzie wyrównany i może paść rezultat remisowy. Typuję, że już w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Peru – I Liga, godz. 22:30, Sporting Cristal – Juan Aurich, typ: under 3.5, kurs: 1.40

Gospodarze zajmują pierwsze miejsce i wyprzedzają drugi U. de Deportes tylko lepszą różnicą bramek. Goście zajmują siódme miejsce, ale do lidera tracą aż czternaście punktów. Moim zdaniem w meczu wpadnie kilka bramek, ale nie więcej niż trzy.