Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na wtorek 02.08.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na wtorek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 19:00, Apoel Nikozja – Rosenborg, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Apoel przegrał pierwszy mecz 1:2 chociaż już do przerwy przegrywał 0:2. Należy dodać, że Cypryjczycy w końcówce meczu mieli znakomitą okazje do strzelenia gola i doprowadzenia do remisu. Niestety nie udało się zremisować, ale ten wynik daje realne szanse na awans. Gospodarzom wystarczy wygrać 1:0 i awans stanie się faktem. Bramki powinny wpaść, przede wszystkim za sprawą gospodarzy, dlatego typuję przedział bramkowy między 2 a 3 bramki.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:30, Crvena Zvezda – Ludogorets, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Po pierwszym meczu i remisie 2:2 sprawa awansu jest otwarta, chociaż w tym przypadku większe szanse ma drużyna gospodarzy. Ludogorets nie ma w rewanżu nic do stracenia i musi strzelić przynajmniej bramkę. Czeka nas ciekawy mecz z bramkami. Typuję przedział bramek 2-3.

Litwa – I Liga, godz.17:30, Atlantas – Żalgiris Wilno typ: X HT, kurs: 2.20

Atlantas zajmuje trzecie miejsce i traci tylko dwa punkty do pierwszego Żalgirisu. Obie drużyny spisują się ostatnio bardzo dobrze. Gospodarze, jak i zarówno goście, nie przegrali w ostatnich pięciu meczach żadnego spotkania. Żalgiris wygrał ostatnio cztery mecze z rzędu i będzie chciał podtrzymać dobrą passe. Stawiam, że do przerwy będzie rezultat remisowy.

Finlandia – I Liga, godz. 17:30, PK 35 Vantaa – Ilves, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Gospodarze zajmują ostatnie miejsce i przegrali cztery ostatnie mecze z rzędu. Vantaa ma najwięcej straconych bramek w całej lidze co świadczy o fatalnej grze w defensywie. Goście zajmują szóste miejsce i są faworytami tego meczu. Typujemy przedział bramkowy między 2 a 3 gole.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 18:30, Karabach – V. Pilzno, typ: X HT, kurs: 1.95

W pierwszym spotkaniu drużyna Karabachu sprawiła niespodziankę remisując na wyjeździe 0:0. U siebie jest w stanie wygrać mecz, pod warunkiem, że nie straci gola. Mecz będzie bardzo wyrównany, dlatego typuję, że do przerwy będzie remis.