Typy na dziś: Pewniaki na wtorek 02.08.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na wtorek. Żeby wygrać, trzeba grać. Korzystajcie więc z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 21:00, Dundalk – BATE Borysów, typ: 2 Awans, kurs: 1.20

Dundalk w pierwszym meczu dzielnie odpierało ataki BATE, ale w końcu gospodarze strzelili bramkę, która okazała się jedynym golem w tym meczu. W rewanżu BATE powinno utrzymać przewagę z pierwszego meczu, a nawet coś strzelić. Mój typ to awans BATE Borysów.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 18:30, Karabach – V. Pilzno, typ: 1X, kurs:1.40

Karabach sprawił w pierwszym meczu niespodziankę remisując na wyjeździe z V. Pilzno 0:0. Jeżeli Karabach zagra w rewanżu nie popełniając poważnych błędów, to jest w stanie nawet awansować. Typuję, że gospodarze nie przegrają tego meczu.

Piła Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:30, Crvena Zvezda – Ludogorets, typ: 1X, kurs: 1.32

Crvena Zvezda, mimo że przegrywała, to zdołała zremisować pierwszy mecz 2:2. Jest to bardzo korzystny rezultat dający gospodarzom pewien komfort. Goście muszą wygrać to spotkanie, ponieważ raczej ciężko będzie uzyskać ten sam wynik co w pierwszym meczu (dający dogrywkę). Stawiam na to, że Crvena Zvezda nie przegra tego meczu.

Szwecja – II Liga, godz. 19:00, Orgryte – Atvidabergs, typ: 1X, kurs: 1.22

Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli. Gospodarze zajmują dziesiąte miejsce i tracą dwa punkty do dziewiątego Atvidabergs. Należy dodać, że gospodarze grają ostatnio bardzo dobrze, wygrali trzy ostatnie mecze z rzędu. Stawiam na to, że Orgryte nie przegra tego meczu.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 19:00, Apoel Nikozja – Rosenborg, typ: under 3.5, kurs: 1.25

Gospodarzom wystarczy zwycięstwo 1:0 i awansują do dalszej rundy. W pierwszym meczu Rosenborg prowadził do przerwy 2:0 i w drugiej połowie dał sobie strzelić bramkę. Niewiele brakowało aby drużyna z Nikozji doprowadziła do remisu. W rewanżu na pewno wpadną bramki, ale nie powinno ich być więcej niż trzy.