Typy na dziś: Overy na wtorek 06.09.

Prezentujemy Wam nasze overy na wtorek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje, godz. 20:45, Szwecja – Holandia, typ: BTS, kurs: 1.95
W ostatnich 4 meczach między tymi drużynami mieliśmy grad bramek. Padło w nich łącznie aż 18 bramek, co daje średnią 4,5 gol na mecz. Obejrzawszy kilka ostatnich meczów Holendrów, jestem w stanie stwierdzić, że być może mają przyzwoitą siłę w ataku, lecz brakuje im uwagi w obronie. Stąd uważam, że są w stanie strzelić Szwecji bramkę, ale przez niefrasobliwość ją także stracą.

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje, godz. 20:45, Wyspy Owcze – Węgry, typ: BTS-NIE, kurs: 1.70
Węgry być może nie dysponują monolitem w obronie, jednak Wyspy Owcze to nie Portugalia, czy Belgia. Mecze wyjazdowe rozpoczyna się najczęściej uważną grą w obronie. Węgry nie będą nadto szarżować. Uważam, że nie stracą w tym meczu gola.

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje, godz. 20:45, Szwajcaria – Portugalia, typ: under 2.5, kurs: 1.50
Będzie to arcyciekawy pojedynek drużyn, które stanęły na drodze reprezentacji Polski podczas ostatniego Euro. Ciekaw jestem zwłaszcza postawy drużyny Portugalii, której taktyka budziła sporo kontrowersji. Szwajcarzy nie mają w swojej reprezentacji wielu indywidualności, toteż są bardziej skłonni do nie podejmowania ryzyka. Jeśli tylko goście będą kontynuowali swoją grę z ME uważam, że w meczu nie padnie więcej niż 2 bramki.

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje, godz. 20:45, Białoruś – Francja, typ: under 2.5, kurs: 1.85
Jeśli tylko Białoruś chce odnieść w tym meczu dobry rezultat, musi zagrać bardzo uważnie w obronie. Uważam, że gospodarze postawią na kontry, a goście będę cierpliwie atakować. Dlatego w tym meczu nie padną 3 bramki.

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje, godz. 20:45, Andora – Łotwa, typ: BTS-NIE, kurs: 1.48
Uważam, że Łotwa mimo, iż jest w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem, musi podejść do tego meczu z dużą dozą ostrożności. Goście to drużyna, która musi ważyć rozsądnie każdy punkt w tych eliminacjach. Stąd uważam, że Łotysze będą wyjątkowo skoncentrowani w obronie i nie dadzą się zaskoczyć słabym rywalom.