Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na wtorek 06.09.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na wtorek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Polska – I Liga, godz. 19:00, Pogoń Siedlce – Drutex Bytovia, typ: 2-3 gole, kurs: 1.95
Ostatnie 4 mecze wyjazdowe Drutexu kończyły się wynikami, w których suma bramek wynosiła 3. Pogoń ma małe problemy ze strzelaniem goli, ale Drutex często trafia 2 razy do siatki rywali w meczach wyjazdowych. Stąd mój typ na ten mecz.

Anglia – Vanarama National League North, godz. 20:45, Boston – Bradford, typ: 1, kurs: 1.95
Bradford spisuje się ostatnio wyjątkowo słabo. Przegrywa mecz za meczem, a do tego nie zdołało wygrać żadnego z ostatnich 5 spotkań z Bostonem (4 porażki). Boston także nie zachwyca, ale dzisiaj powinni sobie poradzić.

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje, godz. 20:45, Szwecja – Holandia, typ: 2-3 gole, kurs: 1.95
W ostatnich 4 meczach między tymi drużynami mieliśmy grad bramek. Padło w nich łącznie aż 18 bramek, co daje średnią 4,5 gol na mecz. Obejrzawszy kilka ostatnich meczów Holendrów, jestem w stanie stwierdzić, że być może mają przyzwoitą siłę w ataku, lecz brakuje im uwagi w obronie. Sądzę, że po przegranej z Grecją mocno się przyłożą do tego, by stracić jak najmniej bramek. Szwedzi ostatnio nie zachwycają w ataku. Uważam, że w tym spotkaniu padnie 2-3 gole.

Anglia – Vanarama National League North, godz. 20:45, Brackley – Nuneaton, typ: 1, kurs: 1.95
Z ostatnich 10 spotkań gospodarze przegrali tylko jedno. Goście natomiast wygrali tylko 2 spotkania z ostatnich 10. Dlatego uważam, że gospodarze mogą zatrzymać u siebie 3 punkty.

WTA – US Open, godz. 17:00, Woźniacki – Sevastova, typ: 2, kurs: 3.25
Dunka być może jest w niezłej formie, ale spójrzmy jakie rywalki wyeliminowała Sevastova. Konta, Bondarenko, Muguruza nie są wcale gorsze niż Karolina Woźniacka i uważam, że Dunce polskiego pochodzenia będzie dziś wyjątkowo trudno. Sevastova jest nawet wyżej w rankingu. Może ten mecz wygrać.

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.