Typy na dziś: Overy na wtorek 15.03.

Zapraszamy do naszych overów na wtorek. Tu prezentujemy propozycje z sekcji over/under/bts/. Powodzenia!

Piłka nożna – Anglia, godz. 20:45, Hull – Nottingham , typ: Under 2.5, kurs: 1.61
Hull walczy o awans, a ostatnio nawet jeśli nie wygrywa, to zachwyca poukładaną obroną przez, którą ciężko przedostać się przeciwnikom. Nottingham raczej nie będzie forsować tempa lecz liczyć na kontry. Czeka nas zacięte spotkanie, w którym nie zobaczymy wielu bramek

Hokej – Niemcy, godz. 19:30, Eisbaren Berlin – Koln, typ: Over 4.5, kurs: 1.50
Pierwszy mecz ćwierćfinału. Faworytem są gospodarze, którzy zakończyli zasadniczy sezon na 2. pozycji. Jednak w tym spotkaniu interesuje nas liczba goli. Spotkania pomiędzy tymi zespołami zawsze, obojętnie od stawki obfitowały w gole i dziś na 5 trafień możemy spokojnie liczyć.

Hokej – Rosja, 17:30, CSKA Moskwa – Torpedo Novgorod, typ: Under 5.5, kurs: 1.40
Gospodarze prowadzą w serii 3:1, a walka wraca na moskiewskie lodowisko. Goście, aby pozostać w grze muszą dziś wygrać. Będą chcieli to osiągnąć dzięki twardej obronie. Dodatkowo po przenosinach na nowy lód pierwsze spotkania były spokojne, dopiero w drugim spotkaniu gra była otwarta. Dziś będzie podobnie.

Koszykówka – Eurocup, godz. 20:00, Bayern – Galatasaray, typ: Under 162.5, kurs: 1.44
Pierwszy mecz ćwierćfinału Eurocup. Goście na wyjazdach starają się nie forsować tempa i wygrywać głownie dzięki obronie. Wszystkie cztery bezpośrednie spotkania kończyły się sumą mniejszą niż 160 punktów i dziś też nie należy spodziewać się otwartej gry.

Tenis – Indian Wells, godz. 20:00, J. Isner – F. Mannarino, typ: Under 2.5 seta, kurs: 1.40
Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Amerykanin. Dysponuje on potężnym serwisem, dzięki czemu ciężko go przełamać jeśli ten sam nie robi błędów. Jeśli tylko będzie w pełni skoncentrowany, to mecz skończy się w 2 setach, tak jak ich 3 ostatnie pojedynki.