Typy na dziś: Overy na wtorek 23.08.

Prezentujemy Wam nasze overy na wtorek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, Legia – Dundalk, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Legia po wygranej z Dundalk 2:0 jest w bardzo komfortowej sytuacji i moim zdaniem ten mecz to tylko czysta formalność. Żeby było ładnie i przyjemnie to gospodarze powinni załatwić sprawę awansu już w pierwszej połowie strzelając bramkę. Typuję, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Francja – Puchar Ligi, godz. 18:30, Orleans – Laval, typ: under 2.5, kurs: 1.45

Niewielką przewagę w tym meczu powinni mieć gospodarze, ale nie na tyle, aby mogli wygrać to spotkanie kilkoma bramkami. Goście będą mieli problemy ze strzeleniem gola, dlatego stawiam na to, że obie drużyny nie strzelą więcej niż dwie bramki.

Francja – Puchar Ligi, godz. 18:30, Auxerre – Strasbourg, typ: under 2.5, kurs: 1.50

Chyba najciekawsza i najbardziej wyrównana para z dzisiejszego zestawu par francuskiego Pucharu Ligi. Obie drużyny mają zbliżony potencjał kadrowy i mecz powinien być bardzo wyrównany. Może tak być, że spotkanie zakończy się rezultatem remisowym, a jeżeli już któraś z drużyn wygra ten mecz, to różnicą jednej bramki. Typuję, że w meczu nie wpadną więcej niż dwie bramki.

Francja – Puchar Ligi, godz. 18:30, Le Havre – Chateauroux, typ: under 1.5 HT, kurs: 1.40

Gospodarze będą faworytami tego meczu i moim zdaniem wygrają go. Goście przystąpią do tego spotkania ustawieni defensywnie, ale prędzej czy później stracą bramki. Bramki powinny wpaść, ale raczej w pierwszej połowie nie będzie ich więcej niż jedna.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, V. Pilzno – Ludogorets, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Ludogorets wygrał pierwszy mecz u siebie 2:0, ale w rewanżu nie będzie tak łatwo dociągnąć do końca ten korzystny rezultat. Jeżeli gospodarze szybko strzelą gola, a są w stanie to zrobić, to wtedy sprawa awansu stanie się otwarta. Typuję, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.