Typy na dziś: Pewniaki na sobotę 01.10.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na sobotę. Żeby wygrać, trzeba grać. Korzystajcie więc z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Portugalia – I Liga, godz. 12:45, Rio Ave – Estoril, typ: 1X, kurs: 1.22

Rio Ave nie powinno mieć problemu z pokonaniem Estoril. Jeżeli pokonuje się Sporting Lizbona, to z takim średniakiem gospodarze powinni sobie poradzić. Goście w zeszłym sezonie potrafili napsuć krwi najlepszym,ale obecnie nie przypominają drużyny z poprzedniego sezonu. Stawiam, że Rio Ave nie przegra tego spotkania.

Niemcy – I Bundesliga, godz. 15:30, Bayern Monachium – FC Koln, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.22

Trudno powiedzieć jak Bayern zagra w tym meczu. Po trudnym spotkaniu w Lidze Mistrzów z Atl. Madryt, gospodarze mogą oszczędzać siły, ale to jest Bundesliga i moim zdaniem Bayern nie odpuści i wygra. Stawiam, że w pierwszej połowie padnie bramka.

Niemcy – I Bundesliga, godz. 18:30, Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.25

Zapowiada się bardzo emocjonujące spotkanie, które powinno zakończyć się strzeleniem kilku bramek. Obie drużyny są po meczach w europejskich pucharach, ale jak już wcześniej pisałem przy meczu Bayernu, to jest Bundesliga i nie ma tam oszczędzania. Stawiam, że w pierwszej połowie padnie bramka.

Polska – Ekstraklasa, godz. 20:30, Legia Warszawa – Lechia Gdańsk, typ: 1X, kurs: 1.22

Legia pod wodzą nowego trenera, powinna grać coraz lepiej. Nie będę się rozpisywał na temat ostatniego meczu Legii ze Sportingiem, ponieważ dla mnie porażka to porażka. W lidze powinno być inaczej, może to jest moje subiektywne odczucie, ale coś mi się wydaje, że Legia od tego meczu z Lechią zacznie się powoli przemieszczać w górę tabeli. Mój typ – Legia nie przegra tego spotkania.

Szwajcaria – I Liga, godz. 20:00, FC Basel – FC Thun, typ: 1, kurs: 1.25

Gospodarze prowadzą w lidze szwajcarskiej z taką przewagą, że obawiam się czy drużyna ta będzie w tym meczu odpowiednio zmotywowana. Tak czy inaczej Basel jest faworytem i powinien wygrać to spotkanie. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.