Typy na dziś: Pewniaki na sobotę 12.11.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na sobotę. Żeby wygrać, trzeba grać. Korzystajcie więc z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – El. MŚ, godz. 20:45, Hiszpania – Macedonia, typ: over 2.5, kurs: 1.30

Faworyt do zwycięstwa, jest tylko jeden i są to gospodarze. Spodziewam się wysokiej wygranej reprezentacji Hiszpanii i dużej ilości goli. Stawiam na to, że padną więcej niż dwie bramki.

Piłka Nożna – El. MŚ, godz. 18:00, Gruzja – Mołdawia, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.20

Gruzja, posiada większy potencjał od Macedonii i jest faworytem tego spotkania, tym bardziej że zagra na własnym boisku. Stawiam na to, że w pierwszej połowie padnie przynajmniej jedna bramka.

Piłka Nożna – El. MŚ, godz. 18:00, Austria – Irlandia, typ: 1X, kurs: 1.22

Zapowiada się bardzo wyrównany mecz, w którym ciężko jest wskazać zwycięzcę. Może Austria ma większe szanse na zakończenie tego spotkania wygraną, ale tylko dlatego, że będzie grała na własnym stadionie. Typuję, że gospodarze nie przegrają tego meczu.

Piłka Nożna – El. MŚ, godz. 20:45, Liechtenstein – Włochy, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.20

Inny wynik, niż zwycięstwo gości i to kilkoma bramkami, będzie z pewnością dużą niespodzianką. Liechtenstein u siebie wbrew pozorom nie jest łatwym przeciwnikiem, ale mając na uwadze, że przeciwnikiem gospodarzy będzie reprezentacja Włoch, to nie ma w tym meczu żadnych szans. Typuję, że w pierwszej połowie padnie bramka.

Piłka Nożna – El. MŚ, godz. 18:00, Turcja – Kosowo, typ: over 0.5 Ht, kurs: 1.22

Turcja, po remisie w meczu wyjazdowym z Chorwacją, przystąpi do tego spotkania w dobrych nastrojach. Goście to nowicjusz, ale nowicjusz, który radzi sobie nie najgorzej. Mimo wszystko w konfrontacji z Turcją, gościom będzie bardzo trudno osiągnąć korzystny rezultat. Stawiam na to, że w pierwszej połowie padnie bramka.