Typy na dziś: Pewniaki na środę 7.06.

Pewniaki

Coraz mniej wydarzeń sportowych i coraz mniejszy wybór fajnych meczów do pogrania. Trochę na siłę, ale wybraliśmy kilka Pewniaków, na które warto zwrócić uwagę. Nie jest to nic specjalnego, ale …lepszy rydz niż nic.

Finlandia – Liechtenstein, typ: Finlandia wygra bez utraty gola, kurs: 1.54.
Liechtenstein rzadko zdobywa gole w meczach wyjazdowych. Owszem mamy świadomość, że to towarzyska potyczka, jednak liczymy na to, że Finowie nie dadzą sobie strzelić gola, a sami zdobędą przynajmniej jednego. Niestety w dwóch ostatnich spotkaniach tych drużyn padał BTS, ale było to w 2009 roku. Wierzymy, że Finowie po 8 latach będą chcieli przerwać koszmarną serię ze straconym gole przeciwko amatorom.

Japonia – Syria, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.42.
Jeśli nie zdarzy się cud, to Japonia wygra wysoko. Czy wysoko na tyle, aby pokryć nasz typ? Sądzimy, że wygra jeszcze wyżej, ale o tym napiszemy w overach.

Hong Kong – Jordania, typ: powyżej 1.5 gola, kurs: 1.26
Tu jesteśmy mniej wymagający, bo liczymy na minimum dwie bramki. Mamy przeczucie, że padnie ich nawet więcej.

Włochy – Urugwaj, typ: 1X, kurs: 1.24.
Włosi nie powinni przegrać. W ostatnich dziesięciu meczach w roli gospodarza przegrali tylko dwa razy. Pewnie dziś wygrają – takie mamy przeczucie, ale zabezpieczymy się remisem.

MLB: Kansas City Royals – Houston Astros, typ: 2, kurs: 1.58.

Dziś na górkę miotacza w ekipie z Teksasu wraca Dallas Keuchel, który ma perfekcyjny bilans w tym sezonie 9:0. Uważamy, że po dniu przerwy, Astros znów wrócą na zwycięskie tory.

Kursy bierzemy z Unibetu. Nie masz konta w Unibecie? Kliknij TUTAJ, aby je założyć. To najlepszy bukmacher na rynku.