Typy na dziś: Pewniaki na wtorek 12.07.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na wtorek. Żeby wygrać, trzeba grać. Korzystajcie więc z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka nożna – Liga Mistrzów – kwalifikacje, godz. 19:00, Qarabag – Dudelange, typ: 1, kurs: 1.20

Po emocjach związanych z finałem EURO 2016 nadszedł czas na kolejną rundę kwalifikacji do fazy grupowej LM. Mistrz Azerbejdżanu – Qarabag podejmować będzie luksemburski Dudelange. Zdecydowanym faworytem są gospodarze, którzy nie powinni mieć problemu z pokonaniem przeciwnika. Stawiamy na pewne zwycięstwo gospodarzy.

Piłka nożna – Liga Mistrzów – kwalifikacje, godz. 20:30, Salzburg – FK Liepaja, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.22

Kolejny mecz z cyklu eliminacji do LM. Tym razem przenosimy się do Austrii, gdzie Salzburg gościć będzie łotewski FK Liepaja. Gospodarze są zdecydowanym faworytem zarówno tego spotkania, jak i całego dwumeczu. My jednak typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Tenis – Hamburg, godz. 13:00, P. Kohlschreiber – C. Berlocq, typ: 1, kurs: 1.20

W 1. rundzie turnieju w Hamburgu, rozstawiony z numerem 1 – P. Kohlschreiber podejmować będzie Carlosa Berlocqa. Berlocq ma za sobą udany występ w szwedzkim Bastad, gdzie dotarł do półfinału i uległ w nim zwycięscy całego turnieju – H. Zeballosowi. Faworytem tego pojedynku jest Niemiec, który na turnieju w Wimbledonie zaliczył niemałą wpadkę przegrywając w 1. rundzie z P.H. Herbertem. My jednak jesteśmy zdania, że w tym spotkaniu nie będzie niespodzianki. Typujemy zwycięstwo Kohlschreibera.

Tenis – Newport, godz. 18:00, J. Duckworth – A. Mannarino, typ: 2, kurs: 1.20

W 1. rundzie turnieju w amerykańskim Newport dojdzie do pojedynku Australijczyka – J. Duckworth-a z Francuzem A. Mannarino. Duckworth przyjechał do Newport po nieudanym występie w amerykańskim mieście Winnetka. Mannarino zaś w swoim ostatnim oficjalnym meczu przegrał w drugiej rundzie Wimbledonu z Novakiem Djokoviciem. Faworytem tego meczu jest Mannarino i to właśnie na jego zwycięstwo zdecydowaliśmy się postawić. Typujemy zwycięstwo A. Mannarino.

Tenis – Winnipeg, godz. 17:00, M. Reid – Y. Nishioka, typ: 2, kurs: 1.20

Na turnieju w Winnipeg M. Reid podejmować będzie Y. Nishiokę. W meczu tym zdecydowanym faworytem jest Japończyk Nishioka, który przyjechał na turniej do Kanady podbudowany zwycięstwem w Winnetce. Typujemy wygraną Y. Nishioki.