Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na poniedziałek 11.07.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na poniedziałek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Rosja – Dywizja 1, godz. 18:00, Zenit St. Petersburg II – Saratov, typ: X HT, kurs: 2.05
Pierwsza kolejka spotkań drugiej ligi rosyjskiej. Spotkanie, w którym rezerwy Zenita Petersburg podejmować będą zespół Saratova. Goście w meczach kontrolnych nie zachwycali i widać, że po przerwie w rozgrywkach i okresie przygotowawczym nie są jeszcze w najwyższej formie. Meczu z rezerwami Zenita nie będą chcieli przegrać i raczej do przerwy powinien się utrzymywać wynik remisowy.

Rosja – Dywizja 1, godz. 18:30, Dyn. Moskwa – Tyumen, typ: 1 (-1.5 AH), kurs: 2.08
Tyumen przyjeżdża w pierwszej kolejce spotkań rosyjskiej Dywizji 1 do faworyta nowego sezonu, zespołu Dynama Moskwa. Goście znając klasę rywala będą ograniczać się przede wszystkim do defensywy, aby nie stracić bramki. Dynamo dobrze spisywało się w meczach kontrolnych przed rozpoczęciem sezonu i powinni dzisiaj zainkasować pewne 3 punkty, wygrywając różnicą dwóch bramek.

Islandia – Premier League, godz.21:15, Breidablik – Akranes, typ: 1 (-1 AH), kurs: 1.93
Gospodarze zajmują 4. miejsce w tabeli, goście są na 10. miejscu. Breidablik ma aspiracje, aby włączyć się do walki o mistrzostwo kraju. W ostatnim meczu Breidablik stracił 2 punkty po remisie z Valur, więc dzisiaj nadarza się okazaja to poprawy humoru swoim kibicom, zwłaszcza po odpadnięciu z kwalifikacji do ligi europejskiej. Dzisiaj przeciwnika mają odpowiedniego, aby spełnić ten cel. W przypadku zwycięstwa gospodarzy różnicą jednej bramki, bukmacher zwraca nam postawioną stawkę.

Islandia – Premier League, godz.21:15, Stjarnan – Fjolnir, typ: 2 (+0.5 AH), kurs: 1.83
Spotkanie piątej z drugą drużyną islandzkiej Premier League. Dobra forma gości w ostatnich kolejkach pozwała nam przypuszczać, że nie przegrają dzisiaj tego meczu. Naszym zdaniem warto postawić na Fjornir z małym handicapem azjatyckim.

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.