Typy na dziś: Overy na wtorek 12.07.

Prezentujemy Wam nasze overy na wtorek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka nożna – Liga Mistrzów – kwalifikacje, godz. 19:00, Qarabag – Dudelange, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40

W kwalifikacjach LM azerski Qarabag podejmie przed własną publicznością Dudelange. Mistrz Azerbejdżanu nie powinien mieć problemów z przejściem do kolejnej rundy kwalifikacji. Z pewnością plan gospodarzy nie będzie zbyt skomplikowany – strzelić przynajmniej dwie bramki nie tracąc żadnej, wyrabiając sobie przewagę na mecz rewanżowy. Zachodzi duże prawdopodobieństwo, że Qarabag zdobędzie bramkę do przerwy i tak też typujemy.

Piłka nożna – Liga Mistrzów – kwalifikacje, godz. 20:30, Salzburg – FK Liepaja, typ: BTS Nie, kurs: 1.45

W drugiej rundzie kwalifikacji LM Salzburg gościć będzie FK Liepaję. Zespół gospodarzy jest zdecydowanym faworytem tego dwumeczu. Wygrana w pierwszym meczu jest pewna, a zdecydowane zwycięstwo jest bardzo prawdopodobne. Wiele na to wskazuje, że może to być wygrana różnicą kilku bramek. My typujemy, że w tym meczu bramki strzelać będzie tylko drużyna z Salzburga.

Piłka nożna – Liga Mistrzów – kwalifikacje, godz. 20:00, BATE Borisov – Seinajoen, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.50

W kolejnym pojedynku z cyklu kwalifikacji LM BATE zmierzy się z Seinajoen. Gospodarze rodem z Białorusi są faworytami do zwycięstwa i będą chcieli to udowodnić już na samym początku meczu zdobywając szybko gola. My typujemy, że BATE strzeli bramkę do przerwy.

Piłka nożna – Liga Mistrzów – kwalifikacje, godz. 20:00, Lincoln – Celtic, typ: BTS Nie, kurs: 1.50

Kolejny mecz kwalifikacji LM, a zmierzą się w nim: Lincoln Red Imps i Celtic Glasgow. Nie trzeba przypominać, kto w tym meczu jest stawiany w roli faworyta do zwycięstwa. Przegrana Szkotów w tym meczu byłaby jedną z większych sensacji sezonu, który dopiero się rozpoczął. My jednak jesteśmy takiego zdania, że w meczu tym obejdzie się bez niespodzianek, co więcej, typujemy, że bramki w tym spotkaniu zdobywać będą tylko goście.

Piłka nożna – Liga Mistrzów – kwalifikacje, godz. 20:30, Salzburg – FK Liepaja, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 1.50

Gospodarze tego spotkania mają potencjał, aby znaleźć się w fazie grupowej LM. Żeby osiągnąć wytyczony cel, muszą najpierw przejść przez kolejne rundy kwalifikacji. Pierwszym rywalem będzie łotewska FK Liepaja, która nie należy do potentatów europejskiej piłki klubowej. Faworytem do zwycięstwa bez wątpienia jest Salzburg. My typujemy, że gospodarze strzelą w obu połowach.