Typy na dziś: Pewniaki na wtorek 16.02.

Nie ma to jak dobrze rozpocząć tydzień. Zapraszamy do Pewniaków na wtorek, w których czeka kilka fajnych propozycji.

Piłka nożna – Anglia, godz. 20:45, Ebbsfleet United – St Albans, Typ: 1, Kurs: 1.22
Zaglądamy do niższej lidze angielskiej. Lider podejmuje przedostatnią drużynę tabeli, która bez zwycięstwa jest od 9 spotkań. Wszystkie dotychczasowe wizyty St Albans u Ebbsfleet kończyły się wyraźnym zwycięstwem gospodarzy i tak samo będzie dzisiaj.

Siatkówka, godz. 20:00, Trefl Gdańsk – Zenit Kazań, Typ: 2, Kurs: 1.20
Siatkarze z Gdańska sprawili już w tym sezonie niespodziankę pokonując Modenę, jednak było to w fazie grupowej i mecz dla Włochów nie miał większego znaczenia. Tym razem za rywala mają trzykrotnego triumfatora Ligi Mistrzów z gwiazdami w składzie i drugiej niespodzianki nie będzie.

Tenis – Delray Beach, godz. 18:00, R.Ram – B.Tomic, Typ: 2, Kurs: 1.20
Australijczyk Tomic nieźle wszedł sezon, z Australian Open wysadził go dopiero w 4. rundzie A.Murray. Tego samego nie można powiedzieć o Amerykaninie, który w tym roku wygrał tylko jedno spotkanie. Tomic udowodni dlaczego jest 70 miejs wyżej w rankingu.

Tenis – Rio de Janeiro, godz. 15:00, D.Thiem – P.Andujar, Typ: 1, Kurs: 1.25
Sezon ledwo się rozpoczął a młody Austriak już zdążył wygrać turniej a do tego nieźle zaprezentował się w AO. Tego samego nie można powiedzieć o Hiszpanie, który wygrał w tym roku tylko jedno spotkanie z nieobytym na hardzie Lorenzim. Pewne zwycięstwo Thiema.

Hokej – Finlandia, godz. 17:30, Karpat – KooKoo, Typ: 1, Kurs: 1.28
Wicelider fińskiej ekstraklasy hokeja podejmuje 11. drużynę w tabeli. Karpat ma najlepszy domowy bilans w lidze, natomiast goście przegrywają większość wyjazdowych spotkań. H2H: wszystkie trzy mecze w historii wysoko wygrane przez Karpat. Dziś będzie czwarte zwycięstwo.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Nijmegen – Feyenoord https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-nijmegen-feyenoord/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Fiorentina https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-fiorentina-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Toulouse – Montpellier https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-toulouse-montpellier/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…