Zacznij pomnażać swoje pieniądze z głową.

Polecamy Wam serwis kuptypy.pl, który notuje bardzo dobry wskaźnik skuteczności. Z kuptypy.pl masz gwarancje bezpieczeństwa zwrotu wykupionego abonamentu do płatnych typów.

Jak działa serwis kuptypy.pl? To bardzo proste:

1. Rejestrujesz się w serwisie
2. Opłacasz abonament (wybierając jedną z dwóch opcji powiadomień: przez e-mail lub przez e-mail i SMS). Abonament możesz opłacić za pośrednictwem przelewu lub karty.
3. Przez 30 dni od dnia zakupu abonamentu, otrzymujesz codziennie minimum jeden typ na singla. Przesłany typ zawiera informacje, o rozgrywkach, kursie i stawce, za jaką masz postawić dany typ.

Tylko w serwisie kuptypy.pl masz gwarancję zwrotu abonamentu, w przypadku, gdyby okazało się, że yield – czyli stopa zwrotu rozumiana, jako stosunek wygranych jednostek (czysty zysk) do zainwestowanych jednostek – z przesłanych do Ciebie typów w okresie wykupionego abonamentu, byłby mniejszy od zera. W takiej sytuacji – a zdarzało się to bardzo rzadko – serwis kuptypy.pl zwróci Ci wykupiony abonament.

Pamiętaj jednak, aby rozsądnie oszacować swoje możliwości budżetowe i wartość jednostki za jaką będzie grał u bukmacherów płatnymi typami od kuptypy.pl.
W kuptypy.pl możesz także przeglądnąć pełną historię płatnych typów jakie były przesyłane do użytkowników serwisu.

Więcej dowiesz się z regulaminu serwisu kuptypy.pl lub kontaktując się bezpośrednio z pracownikami BOK serwisu kuptypy.pl.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Benfica – PSG https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-benfica-psg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: RB Lipsk – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rb-lipsk-celtic/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Atletico Madryt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-atletico-madryt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…