Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na czwartek 02.06.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na czwartek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 19:00, Uzbekistan – Gwinea Równikowa, typ: 1HT, kurs: 2.20

Czeka nas egzotyczne spotkanie, albowiem gospodarze – Uzbekistan będzie podejmował Gwineę Równikową. Wydaje się, że to Uzbekistan posiada lepszą drużynę. Uzbekistan wygrał u siebie ostatnie trzy mecze z rzędu nie tracąc w nich gola. Trudno powiedzieć w jakiej formie jest drużyna gości, która jednak ma mniejsze szanse na zwycięstwo. Typujemy, że gospodarze będą prowadzić do przerwy.

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 20:45, Anglia – Portugalia, typ: X HT, kurs: 1.95

Można uznać ten mecz jako ostatni poważny sprawdzian obu drużyn przed nadchodzącymi ME we Francji. Na pewno obie ekipy nie będą ryzykować kontuzjami i raczej piłkarze nie będą ustawieni ultra ofensywnie. Anglicy jak i drużyna Portugalii wygrali dwa ostatnie mecze towarzyskie. Typujemy, że do przerwy będzie rezultat remisowy.

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 19:00, Macedonia – Iran, typ: X HT, kurs: 1.90

Gospodarze wygrali w ostatnim meczu towarzyskim u siebie z Azerbejdżanem 3:1. Goście zaliczyli trzy wygrane z rzędu strzelając w tych meczach aż dwanaście goli. Mecz powinien być wyrównany ze wskazaniem na Macedonię. My stawiamy, że po pierwszej połowie będzie rezultat remisowy.

Japonia – I Liga, godz. 12:00, Sagan Tosu – Kobe, typ: X HT, kurs: 1.95

Jak dotychczas gospodarze spisują się bardzo słabo. Po trzynastu kolejkach zajmują przedostatnie miejsce z dorobkiem tylko dziesięciu punktów. W pięciu ostatnich spotkaniach nie odnieśli żadnego zwycięstwa, w tym przegrali trzy mecze. Goście spisują się lepiej, zajmują dziesiąte miejsce i wyprzedzają gospodarzy ośmioma punktami. Mecz na pewno będzie bardzo wyrównany, dlatego stawiamy, że w pierwszej połowie padnie remis.

Piłka Nożna – Puchar Azji – Eliminacje, godz. 13:00, Tajwan – Kambodża, typ:1, kurs: 2.10

Będzie to półfinałowe spotkanie fazy play off eliminacji Pucharu Azji. Gospodarze w pięciu ostatnich meczach zanotowali tylko dwa zwycięstwa z Guam i Macau. Przegrali z Wietnamem, Irakiem i Tajlandią. Goście wygrali tylko jedno spotkanie, u siebie z reprezentacją Bangladeszu U23 1:0. Mecz na pewno będzie wyrównany, ale większe szanse na zwycięstwo dajemy gospodarzom.